00989129158913

برای ثبت شرکت اروپا، به چه عواملی توجه کنیم؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از سوالات مهمی که بسیاری از سرمایه گذاران برای ثبت شرکت اروپا مطرح می‌کنند، این است که برای موفقیت در اروپا، باید به چه عواملی توجه کنم تا در مراحل کار بتوانم به راحتی اقامت اروپا را دریافت کنم و به مشکل برنخورم؟ مشاوران ما با توجه به تخصص و تبحری که در این زمینه دارند، سعی می‌کنند که همیشه بهترین پاسخ ممکن را به متقاضیان ثبت شرکت اروپا بدهند.

در این مطلب سعی کردیم که به چند مورد از عوامل مهم برای انتخاب کشور و مکان مناسب برای ثبت شرکت اروپا اشاره کنیم.

توجه به مالیات؛ عاملی بسیار مهم برای ثبت شرکت اروپا

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت اروپا شوید باید قبل از هر چیز در نظر بگیرید که کشوری که قصد دارید شرکت خود را در آن تأسیس کنید، وضعیت مالیاتی آن به چه صورت است؟ نرخ انواع مالیات در آن چقدر است؟ زیرا این عامل روی میزان سودآوری کسب و کار شما تأثیر فراوانی دارد و پرداخت این مالیات حتی می‌تواند اخذ اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت را هم تحت الشعاع قرار دهد.

نوع سرمایه گذاری و نوع صنعتی که می‌خواهید وارد آن شوید

اگر می‌خواهید وارد کسب و کاری شوید، پیش از هر چیزی در نظر بگیرید که کسب و کار شما چیست؟ آیا کشوری که می‌خواهید شرکت خود را در آن تأسیس کنید، به کسب و کار شما احتیاجی دارد؟ زیرا در آغاز کسب و کار، مسئله نیاز، مهمترین مسئله است و بر رشد و پیشرفت کسب و کار، تأثیر بسزایی دارد.

کاغذبازی (بوروکراسی)

برای ثبت شرکت اروپا، یکی از مسائل مهم بوروکراسی کشورهاست. به عنوان مثال آلمان، یکی از کشورهایی است که بوروکراسی در آن زیاد است و از زمان آغاز فرآیند ثبت شرکت تا مراحل پایانی و آغاز کار، ممکن است هفت الی نه ماه به طول بینجامد.

اقامت اروپا؛ دغدغه‌ای مهم

یکی از مسائلی که باید برای  انتخاب کشورهای اروپایی برای ورود به کسب و کار در نظر  بگیرید، مسئله اقامت است. به عنوان مثال دریافت اقامت انگلستان از طربق ثبت شرکت هم به سرمایه زیادی نیاز دارد و هم مدت زمان زیادی طول می‌کشد. این در حالی است که اقامت اسلواکی هم سرمایه کمتری می‌خواهد و هم برای کارآفرینان با سرعت بالاتری صورت می‌گیرد.

با توجه به موارد بالا برای ثبت شرکت و اقامت اروپا، نیاز به در نظر گرفتن عوامل مختلفی دارد و به همین خاطر مرکز ما، با کمک گرفتن از مشاوران خبره، به دنبال راهنمایی شما عزیزان برای رسیدن به موفقیت در اروپاست و تا به حال به خوبی از عهده این کار برآمده است. امید است که بتوانیم در مسیر موفقیت شما نیز، همراهتان باشیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اخذ اقامت اروپا   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ