00989129158913

اهمیت زبان، فرهنگ و آداب و رسوم برای ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

هر فردی که خواستار ثبت شرکت اسلواکی باشد، برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار در این کشور، بهتر است که با اخلاق، فرهنگ و آداب و رسوم این کشور آشنا باشد تا بتواند در زمینه کاری خود ارتباط بهتری را با متخصصان، مردم و ادارات این کشور برقرار کند. برای اخذ اقامت اسلواکی، آشنایی با زبان این کشور می‌تواند تأثیر بسیارزیادی داشته باشد.

نحوه برگزاری جلسات برای متقاضیان ثبت شرکت اسلواکی

برای اینکه بتوانید پس از پایان یافتن مراحل ثبت شرکت لهستان و شروع کار خود در این کشور، جلسات مفید و بهینه‌ای داشته باشید، لازم است که به چند نکته در این زمینه توجه کنید که می‌تواند تأثیر زیادی در بهبود پرستیژ شما داشته باشد:

  • لباس و رفتار افراد در اسلواکی ترکیبی از مواردی است که در ایالات متحده و اروپای شرقی پذیرفته شده است
  • استفاده از نام (کوچک) افراد برای اولین دیدار مرسوم نیست و معمولا از القابی مانند دکتر، مهندس و غیره استفاده می‌شود
  • برای  ثبت شرکت اسلواکی با افرادی که در زمینه کسب و کار و صادرات مهارت دارند، می‌توان به راحتی انگلیسی صحبت کرد اما در این کشور، آلمانی کاربرد بیشتری دارد
  • تلاش کنید که در جلسات لحنی کاملا مودبانه داشته باشید. این موضوع برای بسیاری از مردم این کشور اهمیت دارد
  • در صورتی که به منزل فردی دعوت شدید، می‌توانید گل یا شکلات لوکس هدیه ببرید
  • تصمیمات کاری بعضا توسط مجموعه‌ای از مدیران و گاها توسط یک شخص اتخاذ می‌گردد
  • سعی کنید جلسات کاری خود را در ماه‌های ژوئیه و آگوست یا در حوالی جشن‌های ملی این کشور برگزار نکنید

زبان اسلواک؛ لازمه اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم          

زبان کشور اسلواکی، یک زبان هندواروپایی است و در جمهوری چک هم می‌توان از این زبان استفاده کرد. افرادی که متقاضی ثبت شرکت اسلواکی هستند، بهتر است با زبان اسلواک آشنایی نسبی داشته باشند تا بتوانند ارتباط بهتری با مشتریان و کارمندان خود برقرار کنند. از سوی دیگر وقتی مراحل اقامت موقت به اتمام برسد و فرد بخواهد مراحل اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم را اخد کند، باید در گام اول به زبان اسلواکی تسلط کافی را داشته باشد و با فرهنگ این کشور آشنایی لازم را داشته باشد.

جایگاه خانواده در اسلواکی

خانواده در اسلواکی از جایگاهی والا و اهمیتی بسیارزیاد برخوردار است و در واقع قلب ساختار اجتماعی است. خانواده در کنار دوستان صمیمی، سنگ بنای پشتیبانی عاطفی و مالی را در این کشور شکل می‌دهد. تعهد به خانواده، اولویت شماره یک بسیاری از شهروندان اسلواکی است. از این رو افرادی که ثبت شرکت اسلواکی را با موفقیت پشت سر بگذارند می‌تواند اعضای خانواده خود را هم به این کشور بیاورند و اقامت اسلواکی را برای آنها دریافت کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ