00989129158913

الگو گرفتن از شرکت‌های مهم برای ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

شاید وقتی نام محصولات اسلواکی را می‌شنوید، کمی تعجب کنید و در ابتدا برایتان جالب باشد ولی باید بدانید که بسیاری از سرمایه گذاران و شرکت‌های بزرگ دنیا هم به دنبال ثبت شرکت اسلواکی هستند. به عنوان مثال خودروهای مهم و معروفی مانند پورشه کاین، آئودی کیو7، پژو 207 یا لوازم خانگی باکیفیت مانند ویرپول، نمایشگر سونی و سامسونگ در اسلواکی تولید می‌شود.

اسلواکی علاوه بر تولید محصولات باکیفیت، برخی از کالاهای دیگر را هم مونتاژ می‌کند ولی از آنجا که کشورهای دیگری مانند آلمان در این زمینه معروف‌تر هستند، این محصولات با نام کشورهای دیگر روانه بازار می‌شود. یکی از حوزه‌های ثبت شرکت اسلواکی هم مونتاژ و تولید محصولات شرکت‌های مهم و معتبر است.

اصلاحات اقتصادی، زمینه ساز ثبت شرکت اسلواکی

در سال‌های 1998 تا 2006، یک سلسله اصلاحات و تحولات اقتصادی در اسلواکی به وقوع پیوست که زمینه حضور سرمایه‌گذاران خارجی برای ثبت شرکت اسلواکی را فراهم کرد. در این اصلاحات مقرر شد که فردی که بتواند زمینه رشد این کشور را فراهم کند، می‌تواند اقامت اسلواکی را دریافت نماید.

با این اصلاحات بسیاری از شرکت‌های مهم هم اقدام به ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار خود در این کشور نمودند. یکی از این شرکت‌ها فولکس‌واگن است که از دهه 1990 کسب و کار خود را در براتیسلاوا آغاز کرد و پس از این شرکت، پژو-سیتروئن و کیا هم به این کشور اضافه شدند.

صنایع مختلف؛ آماده برای ثبت شرکت اسلواکی

بسیاری از صنایع در حوزه‌های مختلف تصمیم گرفتند که کسب و کار خود را در این کشور به ثمر برسانند و زمینه‌های رشد خود را در اروپا از طریق اسلواکی فراهم کنند. بسیاری از مدیران هم با دریافت اقامت اسلواکی، این کشور را برای زندگی انتخاب نمودند.

نیترا، سامسونگ، ماتسوشیتا، ویرپول، کوکا کولا، مولکس، دل، اچ‌پی، لنوو و غیره، از جمله شرکت‌هایی بودند که مراکز خود را در این کشور دایر کردند.

علل و عوامل شرکت‌ها و سرمایه گذاران برای حضور در اسلواکی

اگر بخواهیم به علل و عوامل اشتیاق این کشورها برای ورود به اسلواکی اشاره کنیم، می‌توان موارد زیر را برشمرد:

  • وجود محیط اقتصادی مطلوب در اسلواکی
  • مالیات پایین در اسلواکی و قرار دادن تخفیف برای سرمایه گذاران
  • بهره وری روزافزون کسب و کارها در این کشور
  • فرآنید نسبتا آسان این کشور برای ثبت و راه اندازی شرکت
  • وجود کارکنان ماهر و همچنین مسلط به زبان‌های خارجی
  • موقعیت خوب این کشور از لحاظ جغرافیایی در اروپا
  • نزدیکی به بازارهای روز دنیا
  • هزینه پایین نیروی کار
  • سهولت اخذ اقامت اسلواکی برای کارآفرینان
  • بهره‌مندی از مزایا و حقوق بسیار خوب برای خانواده و فرزندان در صورت موفقیت در اخذ اقامت اسلواکی

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ