00989129158913

افتتاح رستوران از طریق ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کشور آلمان یکی از کشورهایی است که در زمینه غذا، همواره پیشرو و پیشگام بوده است و به همین خاطر سرمایه گذاران فعال در زمینه صنایع غذایی همواره علاقمند هستند که از طریق ثبت شرکت آلمان بتوانند کسب و کار خود را در این کشور توسعه دهند.

علاقه مردم آلمان به غذا و رستوران

رستوران‌های بسیاری در آلمان وجود دارد که پیشرفته هستند و خدمات بسیار خوبی را با قیمتی عالی ارائه می‌دهند و به همین خاطر هم متقاضیان ثبت شرکت آلمان در تلاش هستند که با افتتاح رستوران خود در این کشور، به سود خوبی برسند و بتوانند از این طریق، اقامت آلمان را دریافت کنند.

ثبت شرکت آلمان و افتتاح رستوران با غذاهای خاص

در صورتی که بتوانید فرآیند ثبت شرکت آلمان را انجام دهید و رستورانی باز کنید و غذاهای کشور خود را در آن ارائه دهید، به طور قطع به سود خوبی خواهید رسید و حتی به عنوان یک رستوران خاص و منحصر به فرد با غذاهایی یکتا و بی‌نظیر شناخته خواهید شد و می‌توانید توریست‌ها و مردم خود آلمان را به رستوران خود جلب و جذب کنید.

بهترین مکان برای افتتاح رستوران

در صورتی که بررسی کنید، به وضوح می‌بینید که رستوران در شهرهای هامبورگ و براویا خیلی خوب جواب می‌دهد و به سود بسیارخوبی می‌رسد ولی مسئله این است که توریست‌هایی که با تور گردشگری به آلمان می‌آیند، زیاد از برلین دور نمی‌شوند و به همین خاطر بهترین مکان برای باز کردن رستوران برای توریست‌ها، برلین است.

در صورتی که بتوانید ثبت شرکت آلمان را در زمینه صنایع غذایی و به خصوص رستوران انجام دهید، می‌توانید به درآمد خوبی برسید و از این طریق به راحتی اقامت آلمان را دریافت خواهید کرد. در مطلبی دیگر به مسائلی خواهیم پرداخت که هر فردی که قصد ثبت شرکت آلمان در زمینه رستوران را دارد، باید به آنها توجه داشته باشد.

نحوه باز کردن یک رستوران در آلمان

در صورتی که تصمیم دارید که اقامت آلمان را از طریق ثبت شرکت و افتتحاح رستوران دریافت کنید، لازم است که تمامی مراحل را طبق قانون پشت سر بگذارید که در زیر به این مراحل اشاره شده است:

  • انتخاب نام شرکت و بررسی آن توسط وزارت صنایع آلمان
  • نوشتن اساسنامه رستوران
  • افتتاح حساب بانکی شرکتی
  • ثبت اسناد شرکت در سازمان ثبت شرکت‌های آلمان
  • اطلاع دادن به اداره محلی کسب و کار و استانداردها در خصوص ثبت شرکت جدید
  • ثبت انجمن تخصصی
  • ثبت نام کارمندان در اداره کار محلی
  • ثبت اهداف مالیاتی

در صورتی که قصد ثبت شرکت یا اقامت آلمان را دارید، می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید و از کمک متخصصان و مشاوران ما بهره‌مند شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ