00989129158913

اطلاع از شرایط صادرات و واردات برای ثبت شرکت آلمان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

برای ثبت شرکت آلمان در زمینه صادرات و واردات، یکی از موارد ضروری اطلاع و آگاهی از قوانین مربوطه است. دانستن قواعد و مقررات مربوط به کشوری که کالا یا خدمات خود را به آن صادر می‌کنید و یا واردات خود را از آن انجام می‌دهید و همچنین اطلاع از مقررات آلمان در این حوزه اهمیت دارد. یکی از راه‌های اخذ اقامت آلمان، داشتن شرکت فعال تجاری در آلمان است.

قرارداد تجاری خود را به درستی تنظیم کنید

در قرارداد تجاری خود باید نکات زیر را به صورت کامل در نظر بگیرید:

  • محصولات به کدام نقطه صادر می‌گردد
  • حمل و نقل بر عهده کدام یک از طرفین قرارداد است
  • مسئولیت بیمه کردن محصولات و پرداخت هزینه‌های مرتبط با بیمه با کدام یک از طرفین است
  • روند گمرک به چه صورت است و مالیات بر عهده کدام طرف معامله است

اخذ مجوزهای واردات و صادرات برای ثبت شرکت آلمان در این زمینه

برای ثبت شرکت آلمان در زمینه صادرات و واردات، نیاز به اخذ پروانه صادرات خواهید داشت. با گرفتن این پروانه قادر خواهید بود که کالاها یا خدمات مورد نظر خود را از مبادی قانون کشور آلمان صادر کنید. چنین مجوزی برای واردات هم وجود دارد. در صورتی که اقامت آلمان را داشته باشید، اخذ این مجوز آسان‌تر خواهد بود.

اظهارنامه صادراتی

در صورتی که کالاها یا خدمات خود در حوزه اتحادیه اروپا به فروش برسانید، نیازی به انجام فرآیند خاصی ندارید؛ چون کالاها در حالت گردش آزاد هستند ولی در صورتی که این کشورها در خارج از این حوزه باشند باید هزینه‌ها یا کنترل‌های گمرکی را رعایت کنید. برای ثبت شرکت آلمان در حوزه صادرات، در اولین گام باید اظهارنامه صادراتی خود را تکمیل کنید. این اظهارنامه در اداره گمرک نگهداری می‌شود.

مستندات لازم برای فعالیت در زمینه واردات با ثبت شرکت آلمان

برای ثبت شرکت آلمان و واردات از یک کشور خاص باید در ابتدا مدارک و مستندات لازم برای آلمان و کشور مبدأ را در نظر بگیرید تا دچار مشکل نشوید. همچنین در صورتی که کشوری که کالا را از آن وارد می‌کنید، خارج از اتحادیه اروپا باشد، باید مستندات لازم برای ورود کالا به آلمان را دریافت کنید. با موفقیت در زمینه صادرات و واردات می‌توانید، اقامت آلمان را هم دریافت کنید.

محدودیت‌هایی برای واردات به آلمان

  • آیتم‌های جعلی یا مربوط به دزدان دریایی که امکان ورود آن به اروپا وجود ندارد
  • محدودیت در ورود برخی از مواد شیمیایی
  • موادی که از لحاظ ژنتیکی در ساختار آن تغییری به وجود آمده باشد، امکان ورود به آلمان را ندارد
  • محدودیت برای ورود حیوانات زنده برای ورود به آلمان

 یورو اقامت؛ بهترین راه برای ثبت شرکت و اقامت آلمان

در صورتی که تجربه کافی در حوزه واردات و صادرات را دارید، می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج رد سایت با مشاوره با متخصصان ما، از نحوه ثبت شرکت در این زمینه و دریافت اقامت، آگاهی پیدا کنید. خدمات یورو اقامت برای ثبت شرکت و اقامت، با کمترین هزینه و با بیشترین سرعت انجام می‌شود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت آلمان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید.09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ