00989129158913

یکی از بهترین مسیرها برای افزایش فروش پس از ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در حال حاضر کارآفرینان و سرمایه گذاران زیادی برای  ثبت شرکت لهستان به مجموعه یورو اقامت مراجعه می‌کنند و میزان تقاضای برای راه اندازی کسب و کار در لهستان و سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان و اسلواکی نسبت به قبل بیشتر شده است. کمترین مزیت راه اندازی بیزنس در لهستان این است که می‌توانید اقامت لهستان را به صورت موقت دریافت کنید و پس از مدتی برای دائمی کردن آن اقدام نمایید.

کارآفرینان و صاحبان کسب و کار پس از اتمام فرآیند  ثبت شرکت لهستان ممکن است دغدغه‌ها و درگیری‌های فکری متعددی داشته باشند؛ زیرا مسیر کسب و کار و آینده آن برایشان روشن نیست. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به یکی از بهترین و ساده‎‌ترین کارهایی که می‌توانید با استفاده از آن فروش خود را افزایش دهید اشاره می‌شود.

 ثبت شرکت لهستان و رشد روزافزون با استفاده از صادرات

یکی از بهترین راهکارهایی که با استفاده از آن می‌توانید کسب و کار خود را توسعه و درآمد خود را به شکل روزافزون افزایش دهید این است که شرکت خود را در لهستان راه اندازی کنید. صادرات مزایای بسیار زیادی دارد و اعتبار برند شما را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهد.

صادرات به شما کمک می‌کند که پس از  ثبت شرکت لهستان به یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین برندهای بین المللی تبدیل شوید و محصولات و خدمات خود را به کشورهای مختلف صادر کنید.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به صورت خلاصه و تیتروار به مزایای صادرات پس از  ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم و در مقالات دیگر به صورت مفصل به هر کدام از این موارد بپردازیم:

مزایای صادرات پس از  ثبت شرکت لهستان به صورت کلی

  1. افزایش فروش محصولات و خدمات در کشورهای مختلف و بالا رفتن میزان سودی که عاید شرکت شما می‌شود.
  2. افزایش مزیت رقابتی برند شما نسبت به سایر برندهای داخلی لهستان
  3. دستیابی به سهم بیشتری از بازارهای بین المللی
  4. تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات و ارسال کالاها به کشورهای مختلف و سازگاری آن‌ها با انوع فرهنگ‌ها
  5. کاهش هزینه‌ها با افزایش صادرات محصولات
  6. ارسال محصولات فصلی به کشورهای مختلف و عدم توقف تولید
  7. ایجاد پتانسیل برای توسعه شرکت
  8. افزایش فروش محصولات
  9. دستیابی به دانش و تخصص بیشتر در زمینه فعالیت اقتصادی و کسب و کار

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد مزایای صادرات کسب کنید کافی است مقاله « مزایای صادرات محصولات و خدمات پس از ثبت شرکت لهستان (1) » را مطالعه کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با متخصصان یورو اقامت تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ