00989129158913

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت لهستان (2)

در مقاله « چند ایده بیزنسی عالی از یورو اقامت برای ثبت شرکت لهستان (1) » اعلام کردیم که مووسه یورو اقامت با کمک متخصصان، پژوهشگران و مشاوران خود به دنبال کسب و کارهایی است که درآمد خوبی دارند و از طرفی به واسطه کرونا آسیبی ندیده‌اند. در صورتی که به دنبال گرفتن اقامت لهستان از این طریق هستید، لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه شوید تا با کسب و کارهای پردرآمد آشنا شوید.

 ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کار کوچینگ آنلاین

وقتی صحبت از کوچینگ به میان می‌آید بسیاری از افراد ذهنشان به سمت کوچ‌های کسب و کار و بیزنس می‌رود. بله! قطعاً ارائه مشاوره در زمینه موفقیت و کسب و کار آن هم به صورت آنلاین ایده خوبی است و درآمد خوبی برای شما به همراه دارد ولی منظور ما از کوچینگ، مشاوره و راهبری کاربران در حوزه‌های مختلف است.

امروزه لایف کوچینگ، کوچینگ در زمینه ورزش، کوچینگ تحصیلی و غیره وجود دارد که نوین و بسیار پرتقاضا هستند. در لایف کوچینگ شما فرد را در زمینه کلیه مسائل مرتبط با زندگی پشتیبانی می‌کند. کوچ‌های ورزشی به افراد در زمینه ورزش و تغذیه کمک می‌کنند.

بنابراین با  ثبت شرکت لهستان در زمینه کوچینگ می‌تواند درآمد خوب و قابل توجهی کسب کنید. حال اگر این کوچینگ به صورت آنلاین صورت گیرد می‌توانید به کلیه کاربران و متقاضیان اروپایی مشاوره بدهید و حتی حیطه کاری خود را به سراسر جهان گسترش دهید.

ارائه مشاوره‌های مالیاتی؛ یکی از بهترین کسب و کارها

در حال حاضر بودجه بخش قابل توجهی از کشورهای توسعه‌یافته جهان از طریق مالیات تأمین می‌شود و در صورتی که یک شرکت نتواند به درستی کارهای مالیاتی خود را انجام دهد ممکن است مشمول جریمه‌های نابخشودنی و سنگین شود. از این رو اگر بتوانید با آشنایی با مسائل مالیاتی لهستان به شرکت‌های مختلف آن در این زمینه مشاوره دهید، می‌توانید درآمد خوب و قابل قبولی از این مسیر کسب کنید.

 ثبت شرکت لهستان را به یورو اقامت بسپارید

مجموعه یورو اقامت سابقه طولانی و درخشانی در زمینه راه اندازی کسب و کار در لهستان دارد و در چند سال اخیر موفقیت‌های بسیار خوبی در این زمینه کسب کرده است. بنابراین اگر برای ثبت شرکت در کشور لهستان و اخذ اقامت لهستان نیاز به اخذ مشاوره دارید با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله « چند ایده بیزنسی عالی از یورو اقامت برای ثبت شرکت لهستان (3) » را مطالعه کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ