Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

کسب و کارهای پرتقاضا برای ثبت شرکت لهستان و ثروت آفرینی در سال 2020 (1)

راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان در سال‎‌های اخیر با تقاضای زیادی روبرو بوده است. روز به روز شاهد افزایش این تقاضا هستیم. در مقاله « موفقیت پس از ثبت شرکت لهستان یک شرط مهم دارد » خواندیم که موفقیت یک شرط مهم ودارد و آن استفاده از نظرات مشاوران و متخصصان است. مشاوران و متخصصان ابتدا نیازهای بازار لهستان را در نظر می‌گیرند و سپس یک کسب و کار را پیشنهاد می‌دهند. در این مطلب تصمیم داریم به پرطرفدارترین و پرتقاضاترین کسب و کارها اشاره کنیم که می‌‎توانید پس از ثبت شرکت در کشور لهستان راه بیندازید و از این طریق اقامت لهستان را دریافت کنید.

پرطرفدارترین و پرتقاضاترین کسب و کارها برای ثبت شرکت لهستان

در ادامه این بخش قصد داریم به بهترین و پردرآمدترین کسب و کارها در سال 2020 اشاره کنیم که می‌توانید پس از ثبت شرکت لهستان در آن حوزه‌ها فعالیت کنیم:

1. فناوری‌های دیجیتال؛ یک حوزه جدید و عالی برای کسب و کار

فناوری‌های دیجیتال امروزه طرفداران زیادی دارند و می‌توانند بسیار پردرآمد باشند. این کسب و کار کاملاً جدید است و به همین خاطر هنوز عده زیادی وارد آن نشده‌اند. از این رو اگر بتواند وارد این حوزه شوید خیلی زود می‌توانید توجه مخاطبان را به خود جلب کنید و محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به فروش برسانید.

در ادامه به چند مورد از فناوری‌های دیجیتالی که می‌توانید پس از ثبت شرکت لهستان در آن‌ها فعالیت کنید، اشاره شده است:

  • فناوری اطلاعات
  • امنیت اطلاعات
  • راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی
  • فناوری‌های لازم برای پشتیبانی از تولید پیشرفته
  • هوشمندسازی شهرها و امکانات شهری
  • اینترنت اشیاء
  • رایانش ابری

2. انرژی‌های پاک در لهستان اهمیت جدی دارد

انرژی‌های پاک برای دولت لهستان و مردم این کشور اهمیت جدی دارد و به همین خاطر ورود به این حوزه می‌تواند فوق‌العاده پردرآمد باشد. در صورتی که بتوانید انرژی را با قیمت مناسب تولید و عرضه کنید، مطمئن باشید که خیلی زود کسب و کاری پویا و فعال راه اندازی می‌کنید و درآمد خوبی از این راه کسب خواهید کرد.

موسسه یورو اقامت؛ بهترین مرجع برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان

در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در مورد تقاضای بازار لهستان کسب کنید، کافی است مقاله « کسب و کارهای پرتقاضا برای ثبت شرکت لهستان و ثروت آفرینی در سال 2020 (2) » را بخوانید. همچنین برای رسیدن به پاسخ تمامی پرسش‌های خود در مورد ثبت شرکت و اخذ اقامت با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید تا مشاوران این شرکت به تمامی پرسش‌های شما پاسخ دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ