00989129158913

کرونا و ثبت شرکت لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کرونا و ثبت شرکت لهستان (2)

ثبت شرکت لهستان همیشه یکی از بهترین روش‌های کسب درآمدهای چشمگیر و قابل توجه بوده است. از طرفی در چند ماه گذشته ویروس کرونا باعث شد است که بسیاری از کسب و کارها به تعطیلی کشیده شود. برای این‌که بتوانید اقامت لهستان را از طریق راه اندازی بیزنس بگیرید باید شرکت خود را به صورت رسمی و قانونی راه اندازی کنید و این شرکت باید فعال و موفق باشد. در صورتی که می‌خواهید بیزنس شما موفق باشد، باید حتی در شرایط شیوع ویروس کرونا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد. در ادامه تصمیم داریم به چند بیزنسی که حتی با وجود کرونا موفق است، اشاره کنیم:

راه اندازی فروشگاه اینترنتی پس از ثبت شرکت لهستان

اگر به دنبال یک کسب و کار ماندگار هستید باید به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی باشید. می‌توانید از این طریق هر محصولی که مد نظرتان است به فروش برسانید. مجموعه یورو اقامت به تمامی کارآفرینان پیشنهاد می‌دهد که همراه با بیزنس حضوری خود یک وب‌سایت فروشگاهی راه‌اندازی کنند و خدمات و محصولات خود را از این طریق به مشتریان ارائه دهند.

آموزش و مشاوره آنلاین

یکی از راه‌های کسب درآمد در این روزها کسب و کارهای آنلاین است. می‌توانید از این طریق کلاس‌های آموزشی و مشاوره برگزار کنید و درآمد قابل توجهی برای خودتان رقم بزنید. یکی از راه‌های خوب برای ثبت شرکت لهستان این است که شرکتی در زمینه مشاوره و آموزش آنلاین و مجازی راه اندازی کنید.

بازاریابی دیجیتال

یکی از راه‌های کسب درآمد در این روزهای کرونایی، فعالیت در زمینه بازاریابی دیجیتال است. می‌توانید با کسب و کار غیرحضوری خود درآمد خوبی رقم بزنید.

فروشگاه مواد غذایی

می‌توانید از طریق ثبت شرکت لهستان ، فروشگاه مواد غذایی راه اندازی و درآمد خوبی کسب کنید. در این فروشگاه می‌توانید کلیه محصولات و مواد غذایی را به مشتریانتان عرضه کنید.

در صورت نیاز به ثبت شرکت لهستان کافی است با شماره‌های تماس مجموعه یورو اقامت که در سایت این مجموعه قرار گرفته است تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان یورو اقامت حتی در روزهای کرونایی آماده ارائه خدمات به شما هستند و قصد دارند که بیشترین تلاش ممکن را برای رشد و پیشرفت شما و کسب و کارتان انجام دهند. در صورت تمایل به راه اندازی یک بیزنس کارآمد و پردرآمد باید با متخصصان و مشاوران کاردان مشورت کنید. موسسه یورو اقامت مجموعه‌ای از این متخصصان را در خود جای داده است تا شما کارآفرینان بتوانند بیشترین بهره ممکن را از آن‌ها ببرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ