00989129158913

چند پیش‌نیاز برای رشد قطعی پس از ثبت شرکت لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله «چند پیش‌نیاز برای رشد قطعی پس از ثبت شرکت لهستان (1)» به چند مورد از لوازم و بایسته‌های یک کسب و کار برای رسیدن به موفقیت پس از ثبت شرکت لهستان اشاره شد. در این مقاله نیز به راهکارهایی خواهیم پرداخت که در صورت رعایت و عمل به آن‌ها کوچک‌ترین جایزه برای شما، اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت است.
همیشه ریسک‌ها را آنالیز کنید
یکی از نکاتی که می‌تواند از سقوط شما جلوگیری و به رشد و پیشرفت شما کمک کند، درک ریسک‌هایی است که در کسب و کار خود با آن‌ها مواجه می‌شوید. آنالیز ریسک‌ها دقیقاً مانند بازی شطرنج است که اگر حرکات مهره‌ها و خطراتی که پیش رو دارید را به خوبی بررسی کنید، حتماً می‌توانید بر حریف خود پیروز شوید.
کسب و کار نیز همین حکم را دارد، در صورتی که ریسک‌های کسب و کار خود را آنالیز کنید، مسلماً موفق خواهید شد.
تمرکز خود را روی کسب و کار خود بگذارید
پس از ثبت شرکت لهستان، فرصتی برای گشت و گذار و بررسی کسب و کارها ندارید. باید پیش بروید و پیشروفت کنید. بنابراین باید تمام تمرکز خود را روی کسب و کارتان بگذارید. امپراتوری روم هم یک شبه ساخته نشد. این جمله را به خاطر بسپارید تا بدانید ایجاد یک کسب وکار باعظمت نیاز به صبر و پشتکار دارد و تمرکز شما را می‌طلبد.
آماده قربانی کردن باشید
در صورتی که می‌خواهید پس از ثبت شرکت لهستان به موفقیت برسید، باید بتوانید قربانی کنید. اگر در کسب و کار خود فعال هستید، فکر 8 ساعت کار را از ذهن خود بیرون کنید. شما باید تمام تمرکز خود را روی کسب و کار بگذارید و گاهی 14 الی 16 ساعت برای کسب و کار خود تلاش کنید. این یکی از رموز اصلی موفقیت است.
متفاوت باشید
سعی کنید به مشتریان و مراجعه کنندگان خود ابات کنید که متفاوت هستید و با بقیه تفاوت دارید. این مسئله موجب می‌شود که به عنوان یک کسب و کار متمایز و منحصر به فرد شناخته شوید. یکتا بودن یکی از دلایلی است که می‌توانید از طریق آن مورد پسند مخاطبان خود قرار بگیرید.
ثبت شرکت لهستان را به ما بسپارید
ممکن است نگران فرآیندهای اداری اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت باشید. موسسه یورو اقامت کارهای مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت را در سریع‌ترین و به بهترین شکل ممکن برای شما انجام خواهد داد. یورو اقامت تا آخرین مرحله که اخذ اقامت دائم لهستان باشد، در کنار شما خواهد بود. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید، مشاوران ما در یورو اقامت می‌توانند تمامی سوالات شما را پاسخ دهند. کافی است از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ