00989129158913

چند ایده ناب برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 (3)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در زمینه‌های مختلفی می‌تواند به درآمدهای شگفت‌انگیز ختم شود. سال 2020 یکی از بهترین سال‌ها برای راه اندازی کسب و کار در کشور لهستان نامگذاری شده است. کارآفرینان می‌توانند با ثبت شرکت لهستان پس از مدتی معین به اقامت لهستان دست پیدا کنند.

در این مطلب تصمیم داریم چند ایده برای ثبت شرکت لهستان معرفی کنیم تا کارآفرینانی که تصمیم دارند کسب و کار خود را در سال 2020 در این کشور راه اندازی کنند، بدانند که چه ایده‌هایی در شرایط فعلی لهستان جواب می‌دهد و آنان را به ثروت می‌رساند.

ایده‌های بی‌نظیر برای ثبت شرکت لهستان

1. برگزاری و برنامه‌ریزی رویدادها

امروزه برنامه‌ریزی و برگزاری رویدادها کار چندان ساده و راحتی نیست. به همین خاطر افراد ترجیح می‌دهند که رویدادهایی مانند عروسی، جشن یا کنفرانس را به شرکت‌های برگزارکننده بسپارند. در صورتی که بتوانید وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان در این زمینه شوید، مطمئن در یک بازه زمانی کوتاه، درآمد خوبی کسب خواهید کرد ولی چند نکته وجود دارد که باید بدانید:

  • در این کار نیاز به افرادی دارید که با تمام رسم و رسوم لهستان آشنا باشند
  • فروشگاه‌های مختلف و قیمت‌های مناسب را بدانند
  • توانایی مذاکره و خرید تجهیزات لازم با قیمت منصفانه را داشته باشند (مهارت چانه‌زنی)

2. فعالیت در زمینه گردشگری

گردشگری در سراسر جهان در حال رشد و پیشرفت است و به همین خاطر کارآفرینان زیادی تمایل دارند که وارد این حوزه کاری شوند و با ثبت شرکت لهستان فعالیت خود را در این کشور آغاز کنند. لهستان مناطق گردسگری بسیاری دارد و به همین خاطر فوق‌العاده درآمدزا است. در صورتی که بخواهید وارد این حوزه کاری شوید، نیاز به چند مهارت نیاز دارید:

  • آشنایی با نقاط گوناگون گردشگری لهستان
  • ارائه خدمات با قیمت و کیفیت راضی‌کننده
  • آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم لهستان

شایان ذکر است که امکان جذب و استخدام متخصصان این زمینه پس از راه اندازی کسب و کار در لهستان وجود دارد.

مشورت با متخصصان موسسه یورو اقامت

در صورتی که تصمیم دارید شرکت خود را در سال 2020 در لهستان راه اندازی کنید و اقامت لهستان را بگیرید، کافی است تلفن را بردارید و با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرید و تمامی سوالاتی که در مورد راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت لهستان دارید، از آنان بپرسید. این متخصصان می‌توانند تمامی ابهامات شما را برطرف کنند و پیشنهادهای خوبی به شما ارائه دهند. مشاوران یورو اقامت منتظر ارائه بهترین خدمات مشاوره‌ای به شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ