00989129158913

چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (4)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه صادرات یکی از جذاب‌‎ترین کارهایی است که می‌توانید پس از ثبت شرکت لهستان دنبال کنید. صادرات می‌تواند کسب و کار شما را به یک کسب و کار پویا، بین المللی و عالی تبدیل کند و مزایای بسیار زیادی برای شما به ارمغان بیاورد. یکی از مزایای صادرات می‌تواند دائمی کردن اقامت لهستان برای شما باشد؛ زیرا کسب و کار پایداری و ماندگاری شرکت شما را بالا می‌برد و باعث می‌شود که به یکی از اعضای ثابت در بازارهای بین المللی تبدیل شوید اما همین صادرات با تمام خوبی‌های خود، می‌تواند کسب و کار شما را از بین ببرد و شما را مجبور به راه اندازی یک بیزنس دیگر یا کنار گذاشتن کامل سرمایه گذاری و کارآفرینی کند.

ثبت شرکت لهستان و موفقیت پس از آن از طریق صادرات باید اصولی و با محاسبات کامل صورت گیرد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که  باید قبل از صادرات انجام دهید این است که دانش و اطلاعات کافی نسبت به این مقوله مهم به دست آورید. در مقالات قبلی مانند « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (3) » تلاش کردیم چند مورد از چالش‌ها و موانعی که احتمال دارد پیش روی شما قرار بگیرد را نام ببریم. در این مقاله نیز همین هدف را دنبال می‌کنیم. بنابراین در صورتی که به صادرات پس از ثبت شرکت لهستان علاقه دارید، کافی است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

اخذ مجوزها و مستندات لازم برای صادرات پس از ثبت شرکت لهستان الزامی است

یکی از مسائل مهم و اساسی که باعث می‌شود صادرات محصولات و خدمات شما پس از ثبت شرکت لهستان مشروعیت قانونی پیدا کند این است که مجوزها و مستندات لازم برای صادرات را تهیه کنید تا هیچ مشکلی از جهت قانونی در مسیر شما نباشد.

این مجوزها به شما کمک می‌کند که از دیدگاه دولت لهستان به عنوان یک شرکت پویا، بین المللی، فعال و معتبر شناخته شوید و بتوانید خیلی راحت با سایر شرکت‌ها و کشورهای دنیا همکاری داشته باشید. از طرفی در صورتی که نیاز به تسهیلات خاصی داشته باشید، می‌توانید از طریق این مجوزها از دولت تسهیلات دریافت کنید.

موسسه یورو اقامت تلاش می‌کند که وضعیت و شرایط را به گونه‌ای برای شما فراهم کند که بتوانید خیلی سریع و راحت اقامت لهستان را بگیرید و شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید. بنابراین برای راه اندازی کسب و کار کافی است با شماره‌های این مجموعه که در وب‌سایت یورو اقامت دیده می‌شود، تماس بگیرد.

همچنین جهت آشنایی با سایر موانع و م شکلات حاصل از صادرات کافی است مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (5) » را مطالعه کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ