Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (2)

در مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان » به صورت کلی به چالش‌هایی اشاره کردیم که پس از راه اندازی بیزنس در لهستان ممکن است با آن‌ها روبرو شوید. در هر حال صادرات یکی از مواردی است که می‌تواند اقامت لهستان به صورت دائمی را برای شما تضمین کند و یا اینکه زمینه شکست را برای شما فراهم آورد. در ادامه تصمیم داریم به چند مورد از چالش‌هایی که پس از راه اندازی بیزنس در لهستان احتمالاً پیش روی شما قرار می‌گیرد می‌پردازیم.

چالش‌های احتمالی پس از ثبت شرکت لهستان و صادرات محصولات و خدمات

صادرات در کنار تمام مزایایی که دارد می‌تواند مجموعه‌‎ای از چالش‎ها و موانع را پیش روی شما به عنوان کارافرین یا سرمایه‌گذار قرار دهد که در ادامه به چند مورد خواهیم پرداخت:

1. هزینه‌های اضافی حاصل از صادرات

ممکن است در ابتدای صادرات، به دلیل کم بودن حجم صادرات یا دور بودن کشور مقصد مجبور باشید، هزینه‌های زیادی بابت حمل و نقل و سایر موارد بپردازید و صادرات در ابتدا چندان از نظر اقتصادی برای شما صرفه نداشته باشد

شاید لازم باشد بخشی از هزینه‌های خود را برای به دست آوردن سهمی از بازارهای خارجی هزینه کنید. همچنین هزینه‌های مربوط به بازایابی و تبلیغات را هم در نظر بگیرید. پس از ثبت شرکت لهستان وآغاز صادرات ممکن است سود چندانی نبرید ولی به هیچ عنوان کنار نکشید.

2. اصلاح محصولات یکی از مواردی که گاهاً ضروری است

ممکن است کشور مقصد از شما بخواهد که به دلایل فرهنگی و غیره تغییراتی هر چند جزئی در محصولات و خدمات خود بدهید. ممکن است در ابتدا این مسئله برای شما دشوار یا غیرقابل قبول باشد ولی از دید دیگری به این مسئله نگاه کنید. همین تغییرات جزئی باعث می‌شود که محصولات و خدمات شما با تنوع بیشتری به بازار عرضه شود.

ثبت شرکت لهستان کار چندان دشواری نیست ولی مسئله‌ای که مهم است این است که بتوانید نظر مثبت مخاطبان و مصرف کنندگان را به دست آورید.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ثبت شرکت لهستان می‌تواند پشتیبانی خوبی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید کسب و کاری موفق و پویا را در لهستان راه اندازی کنید. این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن اقامت لهستان را برای شما می‌گیرد تا بتوانید با خاطری آسوده در این کشور زندگی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتری کافی به شماره‌های یورو اقامت تماس بگیرید  یا مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (3) » را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ