00989129158913

چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان » به صورت کلی به چالش‌هایی اشاره کردیم که پس از راه اندازی بیزنس در لهستان ممکن است با آن‌ها روبرو شوید. در هر حال صادرات یکی از مواردی است که می‌تواند اقامت لهستان به صورت دائمی را برای شما تضمین کند و یا اینکه زمینه شکست را برای شما فراهم آورد. در ادامه تصمیم داریم به چند مورد از چالش‌هایی که پس از راه اندازی بیزنس در لهستان احتمالاً پیش روی شما قرار می‌گیرد می‌پردازیم.

چالش‌های احتمالی پس از ثبت شرکت لهستان و صادرات محصولات و خدمات

صادرات در کنار تمام مزایایی که دارد می‌تواند مجموعه‌‎ای از چالش‎ها و موانع را پیش روی شما به عنوان کارافرین یا سرمایه‌گذار قرار دهد که در ادامه به چند مورد خواهیم پرداخت:

1. هزینه‌های اضافی حاصل از صادرات

ممکن است در ابتدای صادرات، به دلیل کم بودن حجم صادرات یا دور بودن کشور مقصد مجبور باشید، هزینه‌های زیادی بابت حمل و نقل و سایر موارد بپردازید و صادرات در ابتدا چندان از نظر اقتصادی برای شما صرفه نداشته باشد

شاید لازم باشد بخشی از هزینه‌های خود را برای به دست آوردن سهمی از بازارهای خارجی هزینه کنید. همچنین هزینه‌های مربوط به بازایابی و تبلیغات را هم در نظر بگیرید. پس از ثبت شرکت لهستان وآغاز صادرات ممکن است سود چندانی نبرید ولی به هیچ عنوان کنار نکشید.

2. اصلاح محصولات یکی از مواردی که گاهاً ضروری است

ممکن است کشور مقصد از شما بخواهد که به دلایل فرهنگی و غیره تغییراتی هر چند جزئی در محصولات و خدمات خود بدهید. ممکن است در ابتدا این مسئله برای شما دشوار یا غیرقابل قبول باشد ولی از دید دیگری به این مسئله نگاه کنید. همین تغییرات جزئی باعث می‌شود که محصولات و خدمات شما با تنوع بیشتری به بازار عرضه شود.

ثبت شرکت لهستان کار چندان دشواری نیست ولی مسئله‌ای که مهم است این است که بتوانید نظر مثبت مخاطبان و مصرف کنندگان را به دست آورید.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ثبت شرکت لهستان می‌تواند پشتیبانی خوبی در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید کسب و کاری موفق و پویا را در لهستان راه اندازی کنید. این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن اقامت لهستان را برای شما می‌گیرد تا بتوانید با خاطری آسوده در این کشور زندگی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتری کافی به شماره‌های یورو اقامت تماس بگیرید  یا مقاله « چالش‌های صادرات محصولات پس از ثبت شرکت لهستان (3) » را مطالعه کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ