00989129158913

پنج مرحله رشد کسب و کار پس از ثبت شرکت لهستان

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی بیزنس در این کشور در کنار تمام مزایایی که دارد، یک سری معایب هم به همراه دارد. شما به عنوان یک کارآفرین و سرمایه‌گذار باید بتوانید به بهترین شکل ممکن این معایب و مزایا را مدیریت و از آن‌ها به نفع خودتان استفاده کنید. رشد کسب و کار شما در این کشور می‌تواند اقامت لهستان را برای شما به همراه داشته باشد.

در ادامه این مقاله قصد داریم به مراحل گوناگونی رشد پس از ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم. در صورتی که در مراحل اولیه کسب و کار خود به مشکل خوردید اصلاً نگران نباشید؛ چون این بخش جدایی‌ناپذیری از کسب و کار شما به حساب می‌آید.

مراحل رشد بیزنس پس از ثبت شرکت لهستان

یک بیزنس از ابتدا تا رسیدن به بلوغ و تکامل باید پنج مرحله گوناگون را طی کند که در ادامه به این پنج مرحبه اشاره می‌شود:

1. مرحله وجود یا همان ثبت شرکت لهستان

در این مرحله شما شرکت خود را به کمک متخصصان اجرایی مجموعه یورو اقامت ثبت می‌کنید. در این مرحله در واقع کسب و کار شما پای به عرصه وجود می‌گذارد. یکی از مهم‌ترین مراحل برای رشد کسب و  کار، مرحله وجود است.

2. مرحله بقا

در این فاز از بیزنس، انتظار رشد نداشته باشید. باید تنها به ماندن در بازار فکر کنید. شاید چالش‌های گوناگونی در برابر شما ایجاد شود. مقاومت کنید تا بتوانید روزی بازار را از آن خود کنید.

3. موفقیت

همین که جایگاه خود را در بازار تثبیت کنید به این معنا است که فرآیند موفقیت شما آغاز شده است. سعی کنید از فرصت‌‎هایی که در برابر شما قرار می‌گیرد نهایت استفاده را ببرید.

4. رشد تصاعدی

اکنون فرآیند رشد تصاعدی شما شروع شده است. شما در این گام دارید فرآیند شگفت انگیز درآمد زایی و توسعه را خیلی سریع طی می‌کنید. همه چیز در بیزنس شما در فاز تکامل قرار دارد.

5. بلوغ منابع

در این مرحله کسب و کار شما به حدی از تکامل می‌رسد. این بدان معنا نیست که دیگر پیشرفت معنایی ندارد بلکه به این معنا است که دیگر خیلی از کارها انجام شده و اکنون باید به توسعه بیشتر و افزایش سهم خود در بازار بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ