Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

وضعیت ثبت شرکت لهستان در سال 2020

ثبت شرکت لهستان در سال 2020 مثل همیشه با رشد زیادی همراه خواهد بود اما سال 2020 با سال‌های قبل کمی فرق دارد. تقاضا برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت در سال 2020 به صورت تصاعدی خواهد بود. بسیاری از کارآفرینان با مراجعه به موسسه یورو اقامت می‌خواهند که شرکت خود را خیلی سریع در لهستان راه بیندازند تا بتوانند از بازار بی‌نظیری این کشور نهایت سود و استفاده را ببرند.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به وضعیت ثبت شرکت لهستان در سال 2020 اشاره کنیم تا ببینیم در این سال چه تغییراتی در سیستم تقاضا برای راه اندازی کسب و کار و بیزنس در لهستان ایجاد خواهد شد.

تغییرات سیستم تقاضا برایثبت شرکت لهستان

در سال 2020 قرار است اتفاقات خوبی در وضعیت ثبت شرکت در لهستان بیفتد و تقاضای بازار به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. در ادامه تصمیم داریم به مهم‌ترین تغییرات در وضعیت راه اندازی کسب و کار در لهستان در سال 2020 بپردازیم.

1. تقاضا برای ثبت شرکت لهستان به شدت افزایش پیدا می‌کند

یکی از مهم‌ترین تغییراتی که در وضعیت راه اندازی بیزنس در لهستان اتفاق می‌افتد این است که افراد بیشتری خواهان ثبت شرکت در لهستان خواهند شد. شرایط مطلوب اقتصادی در این کشور باعث می‌شود که سرمایه‌گذاران تمایل بیشتری برای سرمایه‌گذاری در این زمینه داشته باشند.

2. فرنچایز از برندسازی پیشی می‌گیرد؛ سال 2020 سال فرنچایز است

یکی از نکات مهم دیگری که در سال 2020 رقم می‌خورد این است که فرنچایز نسبت به برندسازی پیشی می‌گیرد؛ زیرا برندهای زیادی تاکنون در لهستان شکل گرفته است و تصمیم گیری برای انتخاب برند برای مشتریان کمی پیچیده شده است و به همین خاطر ترجیح می‌دهند که پول خود را به برندی برهند که اعتبار بیشتری دارد. در نتیجه اگر تصمیم دارید که یک کسب و کار جدید در لهستان راه اندازی کنید، ترجیحاً از روش فرنچایز استفاده کنید. در روش فرنچایز هم درآمد بیشتری کسب می‌کنید و هم خیلی سریع‌تر به درآمد می‌رسید.

یورو اقامت؛ آماده ثبت شرکت از تمامی روش‌ها

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از فعال‌‌ترین مجموعه‌های ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان می‌تواند تمامی خدمات لازم در این زمینه را به شما ارائه دهد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با شماره‌‎های مجموعه یورو اقامت تماس بگیرید و تمامی ابهامات خود را برطرف نمایید. مشاوران و متخصصان این مجموعه بی‌صبرانه منتظر رسیدن شما به قله‌های موفقیت هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ