00989129158913

نقاط قوت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان از نظر بسیاری از کارآفرینان و متخصصان به عنوان یکی از بهترین شیوه‌های راه اندازی کسب و کار در این کشور به حساب می‌آید. اولین و کوچک‌ترین مزیت ثبت شرکت لهستان این است که کارآفرین می‌تواند از این طریق اقامت لهستان را به صورت رسمی و قانونی دریافت کند و پس از پنج سال اقامت خود را در این کشور دائمی نماید.

راه اندازی کسب و کار در لهستان مزایای زیادی دارد. این کشور از منابع مالی اتحادیه اروپا برای رشد و توسعه زیرساخت‌های خود استفاده می‌کند و به همین خاطر کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی تلاش می‌کنند که با حضور در این کشور از رشد و مزایا اقتصادی این کشور بهره‌مند شوند. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به چند مورد از مزایا و نقاط مثبت ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم.

نقاط قوت ثبت شرکت لهستان

1. بازار جهان در دست شماست

یکی از مهم‌ترین مزایای لهستان برای راه اندازی کسب و کار موقعیت جغرافیایی آن است. در صورتی که بتوانید کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید می‌توانید محصولات یا خدمات خود را با کشورهای غرب و شرق اروپا ارائه دهید. بنابراین یکی از اصلی‌ترین نقاط قوت ثبت شرکت لهستان ، نزدیک بودن به بخش‌های مختلف اروپا و کاهش هزینه‌های مربوط به حمل و نقل کالا است.

2. ثبات و امنیت، دو فاکتور قدرتمند برای رشد و پیشرفت

یکی از مزایای مهم ثبت شرکت لهستان برخورداری از دو فاکتور ثبات و امنیت است. وقتی کسب و کار شما در شرایط مساعد ایجاد شود، خیلی راحت‌تر و بدون هیچ دغدغه رشد و پیشرفت خواهد کرد.

اتحادیه اروپا مهم‌ترین حامی لهستان است و تلاش می‌کند که تمامی امکانات لازم برای توسعه این کشور را فراهم کند. این کمک‌ها در قالب سیاسی، مالی و نظامی خواهد بود.

موسسه یورو اقامت: «هر چه زودتر اقدام کنید!»

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از موسسات فعال در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان به شما توصیه می‌کند که در صورت تصمیم برای راه اندازی کسب و کار خود در لهستان هر چه سریع‌تر اقدام کنید؛ زیرا تقاضا برای راه اندازی بیزنس در لهستان روز به روز بیشتر می‌شود و در صورتی که از رقبای خود عقب بمانید، ممکن است دیگر هیچ‌گاه فرصت لازم برای رشد چشمگیر را در این کشور پیدا نکنید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات کامل در مورد شیوه راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کشور لهستان دارید، کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ