00989129158913

نقاط قوت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در لهستان مزایا و نقاط قوت بسیاری دارد که در مقاله « نقاط قوت راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان (1) » تنها به چند مورد از این مزایا اشاره شد. در این مقاله نیز تصمیم داریم به چند مزیت دیگر برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم.

لهستان، سردمدار جذب سرمایه خارجی

لهستان به عنوان یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار شناخته می‌شود. میزان تقاضا برای ثبت شرکت لهستان در چند سال اخیر افزایش چشمگیری داشته است. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران زیادی در حال ورود به فرآیند ثبت شرکت لهستان هستند و می‌خواهند کسب و کاری پرسود و پردرآمد در این کشور راه اندازی کنند.

لهستان تلاش کرده است زیرساخت‌های لازم برای ایجاد کسب و کار (مانند زمین، ساختمان، شبکه حمل و نقل و غیره) را برای کارآفرینان فراهم کند تا به محض ورود به این کشور بتوانند از این امکانات برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

پس از ثبت شرکت لهستان از خانواده خود جدا نمی‌شوید

روابط اجتماعی و خانوادگی در لهستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از دغدغه‌های مهم کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی این است که نتوانند خانواده خود را با خود به لهستان ببرند. دولت لهستان برای رفع این نگرانی امکان اخذ اقامت لهستان را برای خانواده (همسر و فرزندان) کارآفرینان وسرمایه‌گذاران فراهم کرده است.

مناسب بودن هزینه‌های زندگی در لهستان

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزایای لهستان که باعث می‌شود افراد این کشور را برای ادامه زندگی و کسب و کار انتخاب کنند این است که زندگی در این کشور به نسبت آسان و بی‌دغدغه است. هزینه‌های مربوط به خوراک، پوشاک و مسکن در این کشور مناسب و مقرون به صرفه است و با داشتن یک درآمد کاملاًَ متوسط می‌توانید زندگی خوبی را در این کشور داشته باشید.

از طرفی مسکن در این کشور به میزان کافی وجود دارد و می‌توانید با هزینه‌های مختلف در این کشور مسکن دلخواه خود را پیدا و در آن زندگی کنید.

یورو اقامت شما را به سوی لهستان می‌خواند

موسسه یورو اقامت چندین سال است که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان فعالیت می‌کند. این مرکز تلاش دارد که شرکت شما را با سریع‌ترین سرعت و در کمترین زمان ممکن در لهستان راه اندازی و اقامت شما را دریافت کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است تلفن را بردارید و با شماره‌های این موسسه تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ