00989129158913 واتساپ 0019292245042

مزایای صادرات محصولات و خدمات پس از ثبت شرکت لهستان (2)

فوریه 13, 2020 - یلدا جان فدا

No Comments

در مقاله « مزایای صادرات محصولات و خدمات پس از ثبت شرکت لهستان (1) » به دو مورد از مزایای راه اندازی بیزنس در کشور لهستان اشاره کردیم. در این مقاله هم تصمیم داریم همان روال سابق را در پیش بگیریم و به چند مورد دیگر از مزایای صادرات پس از ثبت شرکت در کشور لهستان اشاره کنیم. بنابراین اگر تصمیم دارید که بخشی از تمرکز خود را روی صادرات بگذارید و اقامت لهستان را از این طریق برای خود دائمی کنید، پیشنهاد می‌شود که تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

1. دستیابی به سهمی از بازار بین المللی پس از  ثبت شرکت لهستان

یکی از مهم‎‌ترین مزایای  ثبت شرکت لهستان و رفتن به دنبال صادرات محصولات و خدمات این است که می‌توانید علاوه بر داشتن سهمی از بازار داخلی لهستان و اروپا، بخش قابل توجهی از سهام بازار بین المللی را هم به محصولات و خدمات خودتان اختصاص دهید. با دستیابی به سهمی از بازار بین المللی می‌توانید سود قابل توجهی برای خودتان رقم بزنید و از این مسیر به دائمی کردن اقامت لهستان برای خودتان فکر کنید.

2. تنوع بخشیدن به محصولات

فرض کنید محصولی دارید که در هر کشور به یک صورت و شکل خاص مورد توجه قرار می‌گیرد و یا بخشی از مشتریان از شما می‌خواهند که در کنار محصولی که به آن‌ها عرضه می‌کنید، یک محصول تکمیلی هم قرار دهید. اگر چنین اتفاقی بیفتد، نتیجه آن تنوع بخشیدن به محصولات و خدمات شما خواهد شد.

با این کار کسب و کار شما کم کم به یک کسب و کار بین المللی و مطابق با تمامی سلیقه‌ها خواهد شد. یکی از مزایای بزرگ صادرات پس از  ثبت شرکت لهستان این است که بیزنس شما را بین المللی می‌کند.

3. هزینه صادرات به مرور زمان کاهش می‌یابد

شاید تصور کنید که هزینه صادرات بالا است و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست ولی وقتی حجم صادرات شما افزایش پیدا کند، خواهید دید که این هزینه به مرور کاهش می‌یابد. یکی از بهترین راه‌های سودآوری یک کسب و کار این است که مسیر صادرات را دنبال کند.

در صورتی که قصد دارید پس از  ثبت شرکت لهستان وارد فاز صادرات شوید و به مبحث صادرات علاقه دارید، می‌توانید « مزایای صادرات محصولات و خدمات پس از ثبت شرکت لهستان (3) » را مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های تماس یورو اقامت تماس بگیرید تا مشاوران این مجموعه تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

یلدا جان فدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

سلام

یکی از مشاورین زیر را برای ارسال پیام انتخاب کنید.

× مشاوره با واتس اپ