00989129158913

مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (2)

در مقاله « مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (1) » تلاش کردیم که چند مورد از مزایای راه اندازی بیزنس پمپ بنزین در لهستان را بیان کنیم. در ادامه این مقاله نیز قصد داریم چند مزیت دیگر این کسب و کار را عنوان کنیم تا در صورتی که تمایل به راه اندازی چنین بیزنسی در این کشور دارید، بتوانید تصمیمی درست، هوشمندانه و آگاهانه اتخاذ کنید. توجه داشته باشید که پمپ بنزین یکی از کسب و کارهایی است که با تکیه بر آن به راحتی می‌توانید اقامت لهستان را برای خودتان دائمی کنید.

چند مزیت دیگر برای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی بیزنس پمپ بنزین

پمپ بنزین نیازی به نیروی کار حرفه‌ای ندارد

یکی از مزایای راه اندازی پمپ بنزین از طریق ثبت شرکت لهستان این است که می‌توانید چند کارگر ساده و غیرحرفه‌ای استخدام کنید و کار خود را از این طریق پیش ببرید. مزیت این کار آن است که نیاز به پرداخت حقوق بالا ندارید. از طرفی نیروی کار در لهستان نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان‌تر است.

شایان ذکر است در صورتی که می‌خواهید در کنار پمپ بنزین تعمیرگاه خودرو و فروش لوازم یدکی راه اندازی کنید، کافی است برای همین بخش‌ها نیروی کار ماهر استخدام کنید. همچنین بخش‌های اداری کسب و کار شما مانند واحد حسابداری نیاز به نیروی متخصص دارد.

همچنین می‌توانید شخصی را به عنوان جایگزین خودتان منصوب کنید تا بتوانید با فراغ بال بیشتری به کسب و کارهای دیگر بپردازید یا به جای درگیر شدن در عملیات و فرآیندهای روزانه، به فکر توسعه بیزنس باشید.

در این بیزنس همه چیز در اختیار شما خواهد بود

وقتی پس از ثبت شرکت لهستان پمپ بنزین خودتان را راه اندازی کنید، تمامی تصمیمات به عهده خودتان است و در واقع این شما هستید که این بیزنس را پیش می‌برید.

  • می‌توانید تعیین کنید که چه خدماتی در بیزنس شما ارائه شود
  • می‌توانید ساعات کاری خودتان را تعیین کنید
  • می‌توانید به دیگران اجازه دهید که نمایندگی پمپ بنزین شما را در محل دیگری افتتاح کنند

در صورتی که تمایل دارید سایر مزایای بیزنس پمپ بنزین را بدانید، مقاله « مزایای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی پمپ بنزین در این کشور (3) » آماده مطالعه است. در صورت تمایل به راه اندازی بیزنس و اخذ اقامت لهستان از این طریق کافی است با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ