00989129158913

روش‌های مختلف برای ثبت شرکت لهستان در زمینه عکاسی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

روش‌های مختلف برای ثبت شرکت لهستان در زمینه عکاسی

در حال حاضر موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در حوزه ثبت شرکت لهستان تلاش کرده است که امکان راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت لهستان از روش‌های مختلف را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران مختلف فراهم کند. کارآفرینان متقاضی راه اندازی کسب و کار عکاسی در لهستان هم شامل این افراد می‌شوند و می‌توانند مجموعه خودشان را از روش‌های مختلفی در این کشور ثبت و راه اندازی کنند.

در کل سه روش برای ثبت شرکت در کشور لهستان در زمینه عکاس وجود دارد. این سه روش عبارت است از:

  1. برندسازی (Branding)
  2. ایجاد شعبه (Branching)
  3. فرنچایز یا اخذ نمایندگی از یک برند معتبر (Franchise)

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به روش‌های ثبت شرکت لهستان در زمینه عکاسی اشاره کنیم. در صورتی که تمایل دارید کسب و کار خودتان را در این کشور راه اندازی کنید تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

ثبت شرکت لهستان از طریق برندسازی

یکی از مهم‌ترین و بهترین روش‌های برای ثبت شرکت در کشور لهستان در زمینه عکاسی، برندسازی است. شما در این روش برند خودتان را در لهستان راه می‌اندازید و درآمد مورد نظر خودتان را کسب می‌کنید. در برندسازی شما تنها باید مالیات خودتان را بپردازید ولی بقیه درآمد از آن خودتان است.

همچنین شما به عنوان یک موسسه نوپا در این کشور باید شروع به بازاریابی و تبلیغات کنید تا بتوانید مخاطبان و مشتریان مورد نظرتان را جلب کنید. ممکن است در اوایل راه اندازی کسب و کار درآمد قایل توجهی نداشته باشید ولی پس از تلاش و سماجت مطمئن باشید که موفق خواهید شد و به اهدافی که دارید خواهید رسید.

2. روش ایجاد شعبه در لهستان

یکی از روش‌های موجود  برای ثبت شرکت در کشور لهستان ایجاد شعبه است. فرض کنید شما کسب و کاری در کشوری دیگر مانند ایران دارید و شعبه‌ای از بیزنس خود را در لهستان راه اندازی می‌کنید. این روش به عنوان روش ایجاد شعبه یاد می‌شود.

مزایا و معایب این روش دقیقاً مانند روش برندسازی است و تفاوت چندانی با آن ندارد.

3. روش فرنچایز یا اخذ نمایندگی از یک برند معتبر

در صورتی که تمایل دارید از این روش مطلع شوید مقاله « ثبت شرکت لهستان در زمینه عکاسی از طریق روش فرنچایز » برای شما نوشته شده است.

برای کسب اطلاعات کامل از روند ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان کافی است با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ