ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت لهستان و مزایای روش فرنچایز در کسب و کار پوشاک و پارچه

موارد بحث شده

ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه از روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. یکی از روش‌ها، روش فرنچایز یا اخذ نمایندگی است. این روش امکان اخذ اقامت لهستان را برای کارآفرین یا سرمایه‌گذار فراهم می‌کند. این روش مزایای خاص خودش را دارد. در این مطلب قصد داریم به مزایای روش فرنچایز در زمینه پوشاک و پارچه اشاره کنیم تا کاربرانی که قصد ثبت شرکت لهستان در این زمینه را دارند، بتوانند با یکی از بهترین روش‌ها آشنا شوند.

مزایای روش فرنچایز در ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه

1.  ثبت شرکت لهستان از راه فرنچایز؛ راحت و بی‌دردسر

مزیت اصلی این روش راحت و بی‌دردسر بودن آن است. به این معنا که اگر فردی کسب و کار خود را از روش برندسازی راه اندازی کند، مجبور می‌شود که کلی زحمت بکشد تا برند خود را به مردم معرفی کند ولی در روش فرنچایز، برند شما بین اقشار مختلف کاربران شناخته‌شده و معروف است و نیازی نیست که برای جذب مشتری، زحمت زیادی بکشید.

2.هزینه‌های بازاریابی را بی‌خیال شوید

یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز این است که لازم نیست هزینه‌‎های زیادی صرف بازاریابی کنید. برند اصلی که برای خودش تبلیغ و بازاریابی می‌کند، نتیجه فعالیت‌های او برای شما هم اثربخش خواهد بود.

3.روش اثبات‌شده برای رسیدن به درآمد

مزیت اصلی روش فرنچایز این است که برند اصلی، تمامی روش‌های لازم برای فروش و درآمدزایی را در اختیار شما می‌گذارد و کالاهای باکیفیت خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. در نتیجه نیازی نیست برای پیدا کردن بهترین روش‌ها و اجناس موجود در بازار دست به آزمون و خطا بزنید. همه چیز برای شما فراهم شده است.

4.همه چیز به عهده صاحب برند است، حتی طراحی دکوراسیون!

روش فرنچایز روشی است که کارآفرین به ازای پرداخت مبلغی مشخص به صاحب برند، تمامی آموزش‌های لازم برای فروش کالاها را آموزش می‌بیند. گام بعدی در این کار، طراحی دکوراسیون و چیدمان محصولات در مغازه است. متخصصان برند در این کار هم تخصص دارند و به شما کمک خواهند کرد.

موسسه یورو اقامت، متخصص در فرنچایز

موسسه یورو اقامت می‌تواند تمامی امور مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد تا بتوانید تمرکز اصلی خود را برای جلسه فرنچایز و نحوه رسیدن به موفقیت بگذارید. این مجموعه متخصصانی دارد که در مرحله مذاکره فرنچایز نیز شما را تنها نمی‌گذارند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با مشاوران این مجموعه تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت لهستان و مزایای روش فرنچایز در کسب و کار پوشاک و پارچه
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights