Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان و فعالیت در زمینه دارو

ثبت شرکت لهستان  و کارآفرینی در این کشور به بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود. کارآفرینان می‌توانند اقامت لهستان را از طریق ثبت شرکت دریافت کنند. بسیاری از افراد به دنبال یک ایده ناب برای سرمایه‌گذاری در لهستان هستند. در این مطلب قصد داریم به یکی از بهترین ایده‌ها برای ثبت شرکت لهستان  اشاره کنیم.

ایده‌ای فوق‌العاده برای ثبت شرکت لهستان

برنامه‌های دولت لهستان نشان می‌دهد که این کشور قصد دارد تا سال 2025 به قطب صنعت دارو در اتحادیه اروپا تبدیل شود و به همین خاطر سرمایه‌گذاری زیادی در این زمینه انجام داده است. در صورتی که کارآفرینان بتوانند با ثبت شرکت لهستان  وارد حوزه دارو شوند می‌توانند خیلی زود رشد و پیشرفت کنند و محصولات خود را در لهستان و سراسر کشورهای اتحادیه اروپا به فروش برسانند.

فعالیت‌های موجود در صنعت دارو

فعالیت‌های زیادی در صنعت دارو وجود دارد که یک کارآفرین پس از ثبت شرکت لهستان  می‌تواند وارد آن‌ها شود. در ادامه به چند مورد از این فعالیت‌ها اشاره شده است:

1. فروش دارو

یکی از مسیرهای پیش روی کارآفرینان فروش دارو است. این افراد می‌توانند یک داروخانه تأسیس کنند و داروهای با برندهای مختلف را در این کشور به فروش برسانند. شایان ذکر است که فروش دارو شامل واردات و صاردرات آن نیز می‌شود.

2. واردات و صادرات دارو

شما می‌توانید پس ازثبت شرکت لهستان  وارد حوزه واردات و صادرات دارو بشوید. داروهای مرغوب را از کشورهای مختلف وارد یا داروهای گوناگون را به کشورهای مختلف از جمله کشورهای اتحادیه اروپا صادر کنید. امکان اخذ اقامت لهستان از طریق تمامی این روش‌ها وجود دارد.

3. ساخت و تولید دارو

در صورتی که با متخصصان مختلف همکاری دارید و در حال حاضر مشغول ساخت و تولید دارو هستید، می‌توانید کسب و کار خود را در لهستان توسعه دهید و بازارهای بین‌المللی را با محصولات خود به دست بگیرید.

گفتنی است که کشور لهستان متخصصان خوبی در این زمینه دارد که می‌توانید آن‌ها را جذب و استخدام کنید.

امکان ثبت شرکت لهستان  در تمامی زمینه‌ها با یورو اقامت

موسسه یورو اقامت تجربه خوبی در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت دارد. این موسسه با کمک متخصصان و مشاوران خود تاکنون شرکت‌های مختلفی در لهستان و سایر کشورهای اروپایی تأسیس کرده است. در صورتی که سوالی در زمینه راه اندازی بیزنس در لهستان دارید کافی است با متخصصان این موسسه تماس بگیرید و تمامی سوالات مد نظر خود را مطرح کنید تا بهترین پاسخ‌های ممکن در اختیار شما قرار گیرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ