00989129158913

ثبت شرکت لهستان و سوار شدن بر قطار رشد و پیشرفت در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در چند سال اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. کارآفرینان با راه اندازی کسب و کار خود در این کشور می‌تواند اقامت لهستان را به دست آورند و به این شور مهاجرت کنند. با روند رو به رشد این کشور در سال‌های اخیر احتمالاً در سال‌های آینده، لهستان به یکی از قدرت‌های اقتصادی اروپا و جهان تبدیل خواهد شد.

در این مطلب تصمیم داریم چشم‌اندازی از آینده لهستان تا سال 2025 ارائه دهیم تا کارآفرینانی که قصد ثبت شرکت لهستان را دارند بتوانند هر چه سریع‌تر وارد فرآیند راه اندازی شرکت و اخذ اقامت لهستان شوند.

ثبت شرکت لهستان برای رشد و پیشرفت کسب و کار در اروپا

یکی از اهداف دولت لهستان این است که تا سال 2025، به هفتمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا تبدیل شود. در صورتی که شما نیز بتواند کسب و کاری پویا و فعال در این کشور داشته باشید تا سال 2025، به موفقیت‌های چشمگیری خواهید رسید.

سرانه تولید ناخالص داخلی عالی

لهستان قصد دارد که در پنج سال آینده، تولید ناخالص داخلی خود را با اسپانیا، ایتالیا و پرتقال برابر کند. با این روند، پس از ثبت شرکت لهستان  کسب و کار شما هم پیشرفت خواهد کرد و با تقاضای بیشتری در بازار اروپا و جهان روبرو خواهید شد.

تبدیل شدن لهستان به سومین تولیدکننده فرآیند در اتحادیه اروپا

حوزه صنعت و تولید در سال‌های آینده در لهستان رشد چشم‌گیری خواهد داشت. بنابراین با ثبت شرکت لهستان و ورود به این دو زمینه می‌توانید سهم خود را از رشد و پیشرفت در لهستان بگیرید.

ایجاد 500 هزار شغل در زمینه خدمات پیشرفته کسب و کار

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در سال 2025 در لهستان می‌افتد این است که 500 هزار شغل فقط در زمینه خدمات پیشرفته کسب و کار در این کشور ایجاد می‌شود.

استخدام 2.4 میلیون نفر در لهستان

کسب و کارها در لهستان در چند سال آینده به حدی افزایش خواهد یافت که بیش از 2.4 میلیون کارگر در این کشور استخدام خواهند شد. شاید یکی از کسب و کارهای مهمی که در این کشور ایجاد می‌شود، کسب و کار شما باشد.

تبدیل شدن لهستان به قطب داروسازی اروپا

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که تا سال 2025 در لهستان رخ می‌دهد این است که لهستان به قطب داروسازی اروپا تبدیل می‌شود. در صورتی که بتواند از ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان در این حوزه نقش‌آفرینی کنید، احتمالاً می‌توانید از مزایای این کسب و کار بهره‌مند شوید.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان دارید، کافی است با شماره‌های یورو اقامت (مندرج در سایت) تماس حاصل نمایید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ