00989129158913

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کارهای فرنچایزی (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در حوزه‌ها و زمینه‌های گوناگونی صورت می‌گیرد و در اکثر موارد به موفقیت ختم می‌شود؛ زیرا بازار لهستان پتانسیل خوبی برای رشد و پیشرفت در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. همچنین امکان اخذ اقامت لهستان یکی از دلایل مهم و اساسی در پایبند کردن کارآفرینان و سرمایه‌گذاران به این کشور محسوب می‌شود.

در مقاله « ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کارهای فرنچایزی (1)» به چند مورد مناسب برای راه اندازی کسب و کارهای فرنچایزی اشاره شد. این مقاله نیز تصمیم داریم به همان مبحث ادامه دهیم. در صورتی که برایتان سوال پیش آمده و اطلاعی از مبحث فرنچایز ندارید، بهتر است ابتدا مقاله « ثبت شرکت لهستان از طریق روش فرنچایز» را مطالعه کنید تا یک آشنایی کلی از این مبحث به دست آورید.

در ادامه دو نوع کسب و کار فرنچایزی شگفت‌انگیز و سودمند را بررسی خواهیم کرد:

  • مراکز زیبایی و بهداشتی
  • سرگرمی و تفریح

در هر دو مدل امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت وجود دارد.

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی مراکز زیبایی و بهداشتی

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی یک کسب و کار فرنچایزی نیازمند برندی شناخته‌شده و محصول یا خدمتی پرطرفدار است؛ به بیان دیگر اگر می‌خواهید یک کسب و کار فرنچایز راه بیندازید و به سرعت به درآمد برسید، گام نخست این است که یک برند پردرآمد، معروف پیدا کنید که اشار مختلف جامعه با آن سر و کار داشته باشند. یکی از بهترین و پرطرفدارترین کسب و کارها، راه اندازی مراکز و موسسه‌های زیبایی است.

شایان ذکر است که موسسه یورو اقامت شما را در هنگام پیدا کردن و بستن قرارداد با صاحب برند تنها نمی‌گذارد و امکانی فراهم می‌کند که بتوانید به بهترین شرایط ممکن دست پیدا کنید و قراردادی منصفانه و قانونی منعد نمایید و ثبت شرکت لهستان را به شکلی درست و با سرعت بالا به اتمام برسانید.

مسلماً راه اندازی مراکز زیبایی و بهداشتی محدود به انجام امور مرتبط با زیبایی نمی‌شود. کارآفرین می‌تواند در مرکز خود اقدام به فروش لوازم و تجهیزات کند و یک درآمد جانبی عالی برای خود ایجاد نماید.

راه اندازی مراکز تفریح و سرگرمی

بسیاری از افراد با شنیدن نام مراکز تفریح و سرگرمی به یاد شهربازی می‌افتند. شهربازی یکی از بهترین کسب و کارهایی است که می‌توانید از طریق روش فرنچایز در لهستان راه اندازی کنید. سعی کنید البته در زمینه تفریح و سرگرمی کارهای دیگری هم وجود دارد که می‌توانید انجام دهید. در ادامه به چند مورد اشاره شده است:

  • مراکز مخصوص بازی‌های خاص (بیلیارد، شطرنج، تیراندازی و غیره)
  • مراکز مخصوص بازی‌های آبی و استخر
  • مراکز اسب‌سواری و آموزش سوارکاری

در مقاله « ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کارهای فرنچایزی (3)» تلاش داریم به چند پیشنهاد دیگر بپردازیم تا تمامی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بتوانند از موقعیت‌های رویایی برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان آگاه شوند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ