00989129158913

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی مراکز زیبایی از طریق فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در زمینه مراکز آرایشی و زیبایی می‌تواند مزایای زیادی برای کارآفرینان به همراه داشته باشد که یکی از این مزایا امکان اخذ اقامت لهستان است. وقتی شخصی می‌خواهد کسب و کار خود را در لهستان راه اندازی کند، مسیرها و روش‌های گوناگونی پیش روی او قرار دارد که یکی از بهترین روش‌ها برای ثبت شرکت لهستان، فرنچایز است.

در این مطلب تصمیم داریم به مزایای روش فرنچایز و نکاتی که در هنگام ثبت شرکت لهستان باید رعایت شود، بپردازیم.

قبل از ثبت شرکت لهستان یک برند معروف را انتخاب کنید

اگر می‌خواهید شرکت خود را از روش فرنچایز راه اندازی کنید، اولین نکته‌ای که باید مد نظر داشته باشید این است که یک برند معروف و بین‌المللی را انتخاب کنید. معروفیت این برند باید به گونه‌ای باشد که افراد زیادی در سراسر دنیا با آن آشنا باشند.

ثبت شرکت لهستان از روش فرنچایز، نیاز به جلب اعتماد مردم دارد. برای جلب اعتماد مشتریان شما نیاز دارید که نماینده یک برند معروف و شناخته‌شده باشید که امتحان خود را پس داده باشد.

کیفیت خدمات را تا حد امکان افزایش دهید

پس از ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز، به کیفیتی توصیه‌شده توسط صاحب برند اکتفا نکنید. بلکه تلاش کنید که کیفیت خدمات خود را تا حد امکان بالا ببرید. همچنین باید قیمت را در ابتدای کار به صورت اقتصادی ارائه دهید تا افراد به برند و سالن زیبایی شما وفادار شوند.

برای اخذ نمایندگی یک برند حتماً از یک مشاور کاردان کمک بگیرید

وقتی شما کسب و کار خود را از طریق فرنچایز راه اندازی می‌کنید، باید مبلغی را به عنوان حق فرنچایز به صاحب برند بپردازید. این مبلغ احتمالاً درصد مشخصی از درآمد خواهد بود. تمام این اعداد و ارقام در قراردادی که بین شما و صاحب برند نوشته می‌شود، ذکر می‌شود. برای عقد قرارداد بهتر است از متخصصان این حوزه کمک بگیرید تا در مراحل بعدی به مشکلی برنخورید.

موسسه یورو اقامت متخصصانی دارد که در جلسات مذاکره شما و صاحب برند، در کنار شما خواهند بود تا بتوانید قرارداد فرنچایز را به شکلی منصفانه، منطقی و قانونی ببندید. همچنین این موسسه برای ثبت شرکت در کشور لهستان و سپس اخذ اقامت لهستان در کنار شما خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در هر زمینه‌ای از جمله سالن زیبایی در لهستان راه اندازی کنید یا سوالی در مورد اقامت لهستان دارید، کافی است با شماره‌های یورو اقامت تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران این موسسه در میان بگذارید و پاسخ خود را بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ