00989129158913

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی فست فود (فرنچایز)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی فست فود یکی از بهترین و پردرآمدترین کسب و کارهایی است که می‌تواند در کشور لهستان راه اندازی کرد. موسسه یورو اقامت روش فرنچایز را به خاطر مزایای فراوانی که دارد، برای راه اندازی فست فود مناسب‌تر از هر روش دیگری می‌داند. شایان ذکر است که از طریق این روش امکان اخذ اقامت لهستان نیز وجود دارد.

ثبت شرکت لهستان و جلب اعتماد مشتریان

در صورتی که قصد دارید در لهستان، فروشگاه فست فود راه اندازی کنید، مطمئن باشید که نخستین چالشی که با آن روبرو می‌شوید، چالش «جلب اعتماد مشتریان» است.  بنابراین باید روشی را برای راه اندازی فست فود انتخاب کنید که شدت این چالش را به حداقل میزان ممکن برساند.

جلب اعتماد مشتریان ابعاد وسیع و گسترده‌ای دارد که در ادامه تنها به چند مورد از این ابعاد اشاره می‌شود:

  • بهداشت مواد اولیه
  • کیفیت بالای مواد اولیه
  • مهارت آشپز
  • کیفیت ارائه خدمات و نحوه برخورد با مشتری
  • شیوه قیمت‌گذاری محصولات
  • استفاده از شیوه‌های خاص که در پخت غذا که باعث شود نسبت به سایر برندها متمایز به نظر برسید

هر کدام از موارد فوق باعث می‌شود که یک مشتری بخواهد از شما خرید کند یا این‌که ترجیح دهد که برند دیگری را برای خود انتخاب کند.

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی فست فود با روش فرنچایز

اگر خواستار ثبت شرکت لهستان و راه اندازی فست فود در این کشور هستید، موسسه یورو اقامت به شما توصیه می‌کند که این کار را از طریق روش فرنچایز انجام بدهید. برندهای فست فودی زیادی در سراسر دنیا فعالیت می‌کنند که برای بسیاری از علاقمندان به غذاهای فست فودی معروف هستند.

وقتی شما فست فود خود را از روش فرنچایز راه اندازی می‌کنید و نمایندگی یک برند معتبر را می‌گیرید، بسیاری از افراد دوست دارند غذای شما را تجربه کنند. این فرصت، بهترین فرصتی است که می‌‎توانید از طریق آن، مشتریان خود را جذب و به برند خود وفادار کنید. وقتی یک کارآفرین شرکت خود را از روش فرنچایز افتتاح می‌کند، در واقع تمامی آموزش‌های لازم در خصوص تمامی موارد مرتبط با کسب و کار را دریافت می‌کند و به همین خاطر احتیاجی به آزمون و خطا ندارد. نکته مهم این است که دولت لهستان، امکان اخذ اقامت لهستان از طریق روش فرنچایز را فراهم کرده است.

تنها کاری که باید پس از ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز انجام دهید این است که باید درصد مشخصی از درآمد خود را به صورت ماهیانه به صاحب برند پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از روش فرنچایز با شماره‌های موسسه یورو اقامت تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما تمامی سوالات شما را پاسخ دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ