تلفن: 02191300926 _ واتساپ: 09129158913

ثبت شرکت لهستان و راه اندازی تجارت اینترنتی و انبار

ژانویه 13, 2020 - یلدا جان فدا

No Comments

ثبت شرکت لهستان در سال‌های گذشته در زمینه‌های مختلف و متنوعی صورت گرفته است. بسیاری از کارافرینان و سرمایه گذاران در تلاش هستند که با ثبت شرکت در کشور لهستان به اقامت لهستان دست پیدا کنند و بتوانند زندگی سالم، خوب و مرفهی را در این کشور برای خود و خانواده‌شان رقم بزنند. در این مقاله تصمیم داریم به دو مورد از بهترین حوزه‌ها برای ثبت شرکت در لهستان اشاره کنیم تا کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که تمایل دارند کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند، با دو مورد از بهترین حوزه‌ها برای کسب و کار در لهستان آشنایی داشته باشند.

ثبت شرکت لهستان در زمینه کسب و کارهای اینترنتی (تجارت الکترونیک)

یکی از جدیدترین و پرطرفدارترین حوزه‌‎ها برای ثبت شرکت لهستان حوزه کسب و کارهای اینترنتی است. شما هم می‌توانید با راه اندازی یک وب‌سایت، گرفتن یک دفتر کار و فروش محصولات خود از طریق بستر اینترنت کسب و کار خود را در لهستان رشد دهید و درآمد خوبی از این طریق برای خودتان رقم بزنید.

مزیت راه اندازی کسب و کار در این کشور  این است که کارآفرین می‌تواند محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را از سایر کشورهای اروپایی یا هر کشوری که تمایل داشته باشد تهیه کند و به فروش برساند.

راه اندازی کسب و کار در لهستان در زمینه انبار

مطمئناً کسب و کارهایی که در این کشور اروپایی فعالیت می‌کنند و محصولات خود را به فروش می‌رسانند، نیازمند انبارهایی هستند که بتوانند کالاهای خود را در آن نگهداری کنند. یکی از بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت در لهستان، فعالیت در حوزه کرایه یا فروش انبار است.

می‌توانید انبارهای مورد نیاز خود را در این کشور خریداری کنید و آن را در اختیار سایر کسب و کارها قرار دهید تا محصولات خود را در آن نگهداری کنند.

در مقاله « ثبت شرکت لهستان در حوزه املاک تجاری (دفاتر و مراکز خرید) » به یک زمینه کاری عالی دیگر برای راه اندازی شرکت در لهستان اشاره شد. فعالیت در زمینه املاک تجاری مانند مراکز خرید و دفاتر کاری یکی از بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت در لهستان است و درآمد خوبی هم دارد.

آیا شما هم می‌خواهید شرکت خود را در لهستان به ثبت برسانید و سپس اقامت لهستان را دریافت کنید؟ توصیه می‌شود که قبل از هر اقدام با متخصصان این حوزه مشورت کنید. ما یک سری از بهترین متخصصان و مشاوران را در کنار خود داریم که از ارائه مشاوره به مشاوره با شما فوق‌العاده خوشحال می‌شوند. برای مشاوره کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

یلدا جان فدا

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× مشاوره با واتس اپ