Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان و حضور یکی از بزرگترین بازار اروپا

یکی از مواردی که برای راه‌اندازی کسب ‌و کار اهمیت دارد، اندازه یا بزرگی بازاری است که قصد دارید وارد آن شوید. یکی از بهترین و پررونق‌ترین بازارهای جهان و اروپا، لهستان است و به همین خاطر بسیاری از کارآفرینان اقدام به ثبت شرکت لهستان می‌کنند.

بازاری به ابعاد 38 میلیون نفر

لهستان یکی از پرجمعیت‌ترین کشورهای بخش مرکزی اروپاست و اندازه یا تعداد مشتریان آن به حدود  38 میلیون نفر می‌رسد.یکی از مسائل مهم در این زمینه آن است که در صورتی که بتوانید اقدام به ثبت شرکت لهستان کنید، تمام جهان مخاطب شما خواهد بود مسلماً در صورت ارائه محصول یا خدمات خوب و جلب رضایت مشتریان می‌توانید اقامت لهستان را هم دریافت کنید.

عضویت لهستان در سازمان‌ها و انجمن‌های مهم جهانی

یکی از مزایای مهم لهستان که آن را به کشوری جذاب برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است، عضویت آن در سازمان‌های مختلف جهانی و اقتصادی است و این عامل، نتایج مهمی در بردارد که به چند مورد از آنها اشاره شده است:

  • سهولت تجارت با کشورهای مختلف
  • امکان بهره‌مندی از مزایای توافق‌های اقتصادی
  • امکان راه‌اندازی آسان کسب ‌و کار در کشورهای عضو مجمع‌ها

ثبت شرکت لهستان و سهیم شدن در رشد اقتصادی

یکی از نکات مهم در مورد ثبت شرکت لهستان، این است که این کشور نسبت به تمامی کشورهای اروپایی رشد اقتصادی بیشتری دارد و این طور که به نظر می‌رسد در آینده نه چندان دور، رشد آن بیشتر هم خواهد شد در نتیجه اگر قصد اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را دارید، هرچه سریع‌تر وارد عمل شوید.

ثبت شرکت لهستان با رعایت تمامی قواعد و قوانین

بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی که برای ثبت شرکت لهستان اقدام می‌کند، شرکت خود را از نوع مسئولیت محدود انتخاب می‌کند، ممکن است فرآیند راه‌اندازی شرکت در لهستان مدتی طول بکشد و به همین خاطر باید صبر کافی را داشته باشید.

برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان لازم است که فرآیندهای اداری انجام شود و مدارک و اسناد مربوط به مالیات تهیه و تکمیل شود. نرخ مالیات بر درآمد شرکت در این کشور 19% و نرخ مالیات بر ارزش افزوده 23% است و برای اکثر کالاها و خدمات برقرار است.

برای بکارگیری منابع انسانی لازم است که قرارداد معتبر نوشته شود و بین طرفین به امضا برسد. در این قرارداد باید اطلاعات لازم به صورت کامل نوشته شود.

امکان بکارگیری نیروهای خارجی

در صورتی که قصد دارید در شرکت خود نیروهای خارجی استخدام کنید، لازم است مجوزهای لازم را برای استخدام آنها از دولت لهستان بگیرید. لازم به ذکر است استخدام شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیازی به اخذ مجوز ندارد.

در صورتی که مایل به اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت هستید، می‌توانید با تماس با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، اطلاعات لازم را کسب کنید. لازم نیست نگران پیچیدگی‌های راه‌اندازی کسب ‌و کار در لهستان باشید، متخصصان ما همه چیز را برای شما آسان خواهند کرد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

شماره واتساپ : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ