Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان و ایجاد یک برند قدرتمند در زمینه پوشاک و پارچه

ثبت شرکت لهستان یکی از توصیه‌های اصلی متخصصان یورو اقامت به کارآفرینان حوزه پوشاک و پارچه است. این کارآفرینان با ثبت شرکت لهستان در این زمینه می‌توانند اقامت لهستان را دریافت کنند. لهستان یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای راه اندازی کسب و کار به حساب می‌آید و با این کار می‌توانید محصولات خود را به سراسر اروپا و حتی جهان صادر کنید.

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای ثبت شرکت لهستان در حوزه پارچه و پوشاک، روش برندسازی است. این روش مزایای و معایب خاص خودش را دارد ولی مزایایی که دارد باعث می‌شود که کارآفرینان از معایب آن چشم‌پوشی کنند. در ادامه به مزایای ثبت شرکت لهستان از طریق برندسازی اشاره خواهیم کرد.

مزایای ثبت شرکت لهستان از روش برندسازی

1.  ثبت شرکت لهستان با مالکیت 100 درصد!

یکی از مزایای ثبت شرکت لهستان از روش برندسازی این است که می‌توانید می‌توانید مالکیت کامل و 100 درصدی شرکت خود را داشته باشید. بعضی از کشورها امکان مالکیت صد در صدی را برای شما فراهم نمی‌کنند و حتماً باید بخشی از سهام شرکت را به نام یکی از شهروندان آن کشور ثبت کنید.

2. امکان واردات و صادرات پارچه و پوشاک به سراسر اروپا و جهان

لهستان یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. از این رو اگر بخواهید مواد اولیه از سایر کشورهای این اتحادیه وارد کنید یا محصولات خود را به سایر کشورهای اتحادیه اروپا صادر کنید، نیازی به پرداخت هزینه‌ ندارید و این یکی از بزرگ‌ترین مزایای ثبت شرکت لهستان از روش برندسازی است.

3. کیفیت و قیمت مناسب، شما را به اوج می‌رساند

در صورتی که بتوانید کسب و کاری قدرتمند و برندی باکیفیت در این کشور راه اندازی کنید و محصولات خود را با قیمتی مناسب به بازار عرضه کنید، در عرض چند سال می‌توانید بازار خوبی را به سمت خود جلب و جذب کنید.

4. درآمدتان را با کسی تقسیم نخواهید کرد

اگر شرکت خود را از روش فرنچایز راه اندازی کنید، شاید خیلی زود به درآمد قابل توجهی برسید ولی باید طبق قرارداد درصدی از درآمد خود را به صاحب برند واگذار کنید. این در حالی است که در روش برندسازی، تمامی درآمدها متعلق به خودتان است.

موسسه یورو اقامت، همراه همیشگی شما در تمامی مراحل

موسسه یورو اقامت سوابق طولانی و درخشانی در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق راه اندازی بیزنس و کسب و کار دارد. این موسسه در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود و مشاوره‌‎های لازم را در تمامی زمینه‌ها به شما ارائه خواهد داد تا بتوانید کسب و کار خود را به آرامی رشد دهید و به جایگاهی مطمئن برسانید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ