00989129158913

ثبت شرکت لهستان در چه زمینه‌هایی نیاز است؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان امروزه به عنوان یکی از بهترین راه‌ها برای راه اندازی یا گسترش کسب و کار در اروپا محسوب می‌شود. کارآفرینان معمولاً پس از ثبت شرکت برای اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت اقدام می‌کند. برخی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان تمایل دارند که بدانند چه زمینه‌های برای راه اندازی کسب و کار در لهستان مناسب و مورد نیاز است.

مشاوران و متخصصان یورو اقامت پس از تجزیه و تحلیل فراوان روی کسب و کارهای مختلف و مراجعه به اسناد رسمی لهستان به این نتیجه رسیدند که چند زمینه برای ثبت شرکت لهستان فوق‌العاده است. در ادامه به این چند زمینه اشاره می‌شود.

زمینه‌های مورد نیاز برای ثبت شرکت لهستان

1. کشاورزی

یکی از بهترین و پرطرفدارترین زمینه‌ها برای ثبت شرکت لهستان ورود به حوزه کشاورزی و عرضه محصولات به بازار است. امروزه صنعت کشاورزی به یکی از پیشرفته‌ترین صنایع تبدیل شده است و در صورتی که بتوانید شرکت خود را در این زمینه ثبت و کسب و کاری موفق راه اندازی کنید، در یک بازه زمانی کوتاه می‌توانید به اهداف خود برسید.

2. ساخت و تولید

در صورتی که بتوانید در عرصه ساخت و تولید وارد شوید و نقش‌‌آفرینی کنید تا سال 2025 به یکی از غول‌های کسب و کار در لهستان تبدیل خواهید شد. ثبت شرکت در عرصه‌ خودروسازی، فولاد و غیره طرفداران زیادی در بین کارآفرینان دارد.

3. معدن

یفآفر

یکی از بهترین حوزه‌های کاری برای ثبت شرکت لهستان معدن است. کشف و استخراج معادن به ویژه معادن زغال سنگ، یکی از بهترین و مورد نیازترین زمینه‌ها برای راه اندازی کسب و کار در کشور لهستان است. درآمد حاصل از این حوزه کاری می‌تواند یک کارآفرین را از فرش به عرش برساند.

4. انرژی

انرژی یکی از بخش‌های پرطرفدار برای کارآفرینی و سرمایه‌‎گذاری است و سود خوبی به همراه دارد. در صورتی که بتوانید در زمینه انرژی خورشیدی، بادی، آبی (انرژی‌های پاک) فعالیت کنید، می‎‌توانید نظرات مختلفی را در این کشور جلب نمایید. بحث انرژی برای صنایع خیلی مهم‌تر است؛ زیرا باید مبالغ هنگفتی بابت برق مصرفی بپردازند. از این رو وارد شدن به حوزه انرژی و نوآوری در این زمینه می‌تواند به سودهای خوبی ختم شود.

در هر چهار زمینه کاری فوق می‌توانید به راحتی اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را دریافت کنید.

متخصصان یورو اقامت؛ منتظر ارائه بهترین خدمات به شما

در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در لهستان راه اندازی کنید و اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را بگیرید، لطفاً با شماره‌های یورو اقامت که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان این مجموعه با تکیه بر تجربه خود می‌توانند بهترین خدمات مشاوره‌ای را در زمینه راه اندازی بیزنس در لهستان در اختیار شما قرار دهند و زمینه موفقیت شما را در این کشور فراهم کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ