Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه

ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه

ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه یکی از بهترین ایده‌ها برای راه اندازی بیزنس و کارآفرینی در این کشور است. کمترین مزیتی که می‌توان برای این طرح عنوان کرد، امکان اخذ اقامت لهستان محسوب می‌شود. کسب و کار پوشاک و پارچه در چند سال اخیر با رشد خیلی خوبی در لهستان مواجه شده است و به همین خاطر اکنون بهترین زمان برای اقدام برای ثبت شرکت لهستاندر این زمینه است.

اطلاع از آمارها قبل از ثبت شرکت لهستان

یکی از مواردی که هر کارآفرین باید قبل از راه اندازی سازمان خود از آن اطلاع داشته باشد، آمارها و ارقام مربوط به آن کسب و کار است. میزان واردات پارچه به لهستان در سال 2017 میلادی، 10812730.65  هزار دلار برآورد می‌شود. از سال 2000 تا 2017 روند واردات پارچه و پوشاک به این کشور صعودی بوده و واحدهای تولیدی این کشور به دو دلیل با افت و تعطیلی مواجه شده است. این دو دلیل عبارت است از:

  • مشکلات مدیریتی
  • عدم ارائه محصولات باکیفیت
  • قیمت نامناسب

میزان صادرات این کالاها در سال 2017 از کشور لهستان، 7903797.14 هزار دلار اعلام می‌شود. آمار و ارقام نشان می‌دهد که بازار کشور لهستان ظرفیت خوبی برایثبت شرکت لهستان و فعالیت در زمینه پارچه و پوشاک دارد.

زمینه‌های گوناگون برای ثبت شرکت لهستان در زمینه پارچه و پوشاک

در صورتی که تمایل دارید وارد بازار پارچه و پوشاک شوید، حوزه‌های زیادی برای شما وجود دارد. در این بخش از مطلب تصمیم داریم که به این حوزه‌ها بپردازیم.

تولید

حوزه تولید می‌تواند درآمد خوبی برای کارآفرین به همراه داشته باشد. البته این زمینه نیاز به اقامت لهستان و نظارت مداوم کارآفرین بر روند تولید دارد؛ زیرا محصولاتی که تولید می‌شود باید از بهترین استانداردها برخوردار باشد و از طرفی با قیمت مناسب و رقابتی به بازار عرضه شود.

واردات و صادرات

یکی از بهترین و پردرآمدترین زمینه‌های برای ثبت شرکت لهستان و کسب درآمد در این کشور، واردات و صادرات پارچه است. در صورتی که بتوانید محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب به بازار لهستان عرضه کنید، مسلماً طی مدت کوتاهی به شهرت و درآمد قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد. این موضوع مستلزم شناسایی بازار پارچه و پوشاک جهانی است.

فروش

برای فروش پارچه و پوشاک راه‌های گوناگونی وجود دارد که در مقاله « ثبت شرکت لهستان در زمینه فروش پارچه و پوشاک» به آن‌ها به صورت کامل پرداخته می‌شود.

در صورت تمایل به ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان در زمینه‌های گوناگون کافی است با شماره‌های تماس یورو اقامت تماس بگیرید و هر سوالی در این زمینه دارید با مشاوران ما در میان بگذارید و تا مشاوران یورو اقامت بهترین و روشن‌ترین راهنمایی‌ها و راهکارهای ممکن را به شما ارائه دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ