Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان در زمینه پوشاک و پارچه (روش فرنچایز)

ثبت شرکت لهستان با روش فرنچایز به یکی از متداول‌ترین و بهترین روش‌های راه اندازی بیزنس و کسب و کار در لهستان تبدیل شده است. مزیت این روش آن است که امکان اخذ اقامت لهستان را برای کارآفرین یا سرمایه‌گذار فراهم می‌کند.

حوزه پوشاک و پارچه به دلیل دخیل بودن دو فاکتور کیفیت و قیمت در آن، نیازمند تخصص و تجربه بالا است. وقتی یک کارآفرین اقدام به ثبت شرکت لهستان در این زمینه می‌کند، اگر توانمندی لازم را نداشته باشد، خیلی سریع به مشکل برمی‌خورد.

در این مطلب تصمیم داریم به بایدها و شرایط لازم برای ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز در حوزه پوشاک و پارچه بپردازیم.

روش فرنچایز و ثبت شرکت لهستان از طریق این روش

در روش فرنچایز، کارآفرین نمایندگی یک برند معتبر را دریافت می‌کند و این نمایندگی را در همان کشور یا کشوری دیگر افتتاح می‌نماید. در ادامه به جزئیات این روش اشاره می‌شود:

مذاکرات برای اخذ نمایندگی

برای اخذ نمایندگی باید مذاکراتی با شرکت صاحب برند انجام دهید. موسسه یورو اقامت با تجربه درخشان در این زمینه می‌تواند در جلسات مذاکره در کنار شما باشد.

تعیین حق فرنچایز و مبلغ اولیه برای دریافت امتیاز نمایندگی

در این مذاکرات باید مبلغی به عنوان مبلغ اولیه به برند اصلی بپردازید تا امتیاز آن برند را دریافت کنید و بتوانید با نام آن برند به فعالیت خود ادامه دهید. همچنین لازم است در بازه‌های زمانی مشخص (مثلاً ماهانه) درصد مشخصی از درآمد خود را به صاحب برند پرداخت کنید. متخصصان یورو اقامت با حضور در کنار شما در جلسه مذاکرات می‌تواند به عقد یک قرارداد کاملاً قانونی و منصفانه کمک کنند.

ارائه آموزش‌های لازم برای فرآیند فروش

پس از ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز، کار آموزش آغاز می‌شود. صاحب برند معمولاً تمام نکات لازم برای فروش پوشاک، اطلاعات مربوط به جنس و فرآیند تولید پوشاک و شیوه قیمت گذاری را با شما در میان می‌گذارد. این گام اهمیت زیادی دارد.

طراحی دکوراسیون و محصولات فروشگاه

معمولاً نمایندگان برند با حضور در فروشگاه شما در لهستان تمامی طراحی‌های لازم را برای شما انجام می‌دهند و همه چیز را برای یک فروش فوق‌العاده آماده می‌سازند.

اخذ اقامت لهستان را به یورو اقامت بسپارید

موسسه یورو اقامت با تکیه بر توان متخصصان خود می‌تواند فرآیند ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام دهد تا بتوانید با خاطری آسوده کسب و کار خود را در این کشور آغاز نمایید. در صورتی که در زمینه فرنچایز سوالی دارید با متخصصان یورواقامت تماس بگیرید و پاسخ خود را به شکلی روشن و شفاف دریافت کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ