00989129158913

ثبت شرکت لهستان در زمینه برنامه نویسی از طریق فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در زمینه برنامه نویسی از طریق فرنچایز

ثبت شرکت لهستان در زمینه برنامه نویسی از طریق روش فرنچایز یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش‌هایی است که از طریق آن می‌توانید کسب و کار خود را در لهستان ثبت و راه اندازی کنید. همچنین اخذ اقامت لهستان از این روش ممکن و شدنی است. در این روش تصمیم داریم به معرفی روش فرنچایز و معایب و مزایای آن برای شغل برنامه نویسی بپردازیم تا کارآفرینان و متقاضیان بتوانند با دید بهتر و وسیع‌تر کسب و کار خود را از این روش پیش ببرند.

ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز یا اخذ نمایندگی چیست؟

یکی از بهترین شیوه‌ها برای ثبت شرکت در لهستان این است که از یک شرکت معتبر که در زمینه برنامه نویسی کار می‌کند، نمایندگی بگیرید و با نام و اعتبار این شرکت فعالیت کنید. از سوی دیگر به خاطر اینکه دارید با نام این برند کار می‌کنید موظف هستید که بخشی از درآمد خود را به صاحب برند بپردازید.

تمام این قول و قرارها و میزان درآمدی که باید به صاحب برند بدهید در جلسه‌ای تحت عنوان «جلسه مذاکره فرنچایز» مشخص می‌شود. مزیت موسسه یورو اقامت این است که در کنار شما در جلسه فرنچایز شرکت می‌کند تا همه چیز به روش درست و قانونی پیش برود.

مزایا و معایب این روش

در این روش شما پس از ثبت شرکت لهستان باید بخشی از درآمد خود رابه صاحب برند بدهید و این عیب این روش تلقی می‌شود. از طرفی کارهایی مانند بازاریابی و غیره توسط برند اصلی انجام می‌شود و بازاریابی برند اصلی برای خودش بازاریابی برای شما هم به حساب می‌آید. در این روش تمام کارها از جمله دکوراسیون و چیدمان دفتر هم توسط صاحب برند صورت می‌گیرد.

روش فرنچایز به دلیل اینکه برند کاری شما را به نام خود ثبت می‌کند، برای برخی از کارآفرینان جالب نیست. به این معنا که شما کلی تلاش می‌کنید ولی در نهایت تلاش‌های شما به نام صاحب برند تمام می‌شود. از طرفی در این روش از همان ابتدای کار مشتریان خوبی جذب خواهید کرد؛ زیرا برخی از مشتریان به آن برند اعتماد دارند.

در صورتی که تصمیم به ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان دارید کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در سایت قرار گرفته است تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصان این موسسه تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید با خاطری آسوده و با دانش کامل شرکت خود را در کشور لهستان راه اندازی کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ