00989129158913

ثبت شرکت لهستان در حوزه املاک تجاری (دفاتر و مراکز خرید)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان  در سال 2018 به قدری پرطرفدار و پررونق بود که بسیاری از صاحبان کسب و کار تمایل پیدا کردند که حتی شده یک دفتر هم در این کشور داشته باشند. در مقاله « ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کار در بهشت سرمایه گذاران » بیان شد که در سال 2018 این کشور به دومین کشور جهان برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار تبدیل شده است و همین عدد می‌تواند شروعی برای افزایش تقاضای کارآفرینان و سرمایه گذاران برای راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت لهستان باشد.

ثبت شرکت لهستان  در سال 2018 بیشتر شبیه معجزه بود

در سال گذشته یک معجزه اقتصادی در لهستان روی داد و همین معجزه باعث شد که کسب و کارها به سمت ثبت شرکت لهستان  تمایل پیدا کنند. در سال 2018، ارزش کلی بازار املاک تجاری (دفاتر کسب و کار و مراکز خرید) از 7.2 میلیارد یورو فراتر برود و این عدد واقعاً خیره کننده است و همین عدد برای زیر و زبر کردن اقتصاد لهستان کفایت می‌کند. اگر این عدد را با عدد سال 2017 مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که با یک رشد 45 درصد همراه بوده است.

بنابراین شما هم با ثبت شرکت لهستان  و سرمایه‌ گذاری در حوزه املاک تجاری می‌توانید رشد خیره کننده‌ای را برای سرمایه خود رقم بزنید.

بزرگ‌ترین سرمایه گذار در کشور لهستان، کدام کشور است؟

در سال 2018 دولت لهستان اعلام کرد که بیشترین سرمایه‌ گذاری از سوی کشور کره جنوبی در این کشور انجام شده است. یکی از نمونه‌های اصلی سرمایه گذاری کره‌ای‌ها در لهستان، کارخانه LG است که در زمینه باتری وسایل نقلیه و خودروها فعالیت می‌کند.

شکی نیست که کشورهای آسیایی بیشترین تمرکز را بر ثبت شرکت در کشور لهستان دارند و کارآفرینان تلاش می‌کنند که از این طریق اقامت لهستان را دریافت کنند. گفتنی است که آمریکا و آلمان هم در این زمینه پیشرفت‌های خوبی را تجربه کردند و تلاش می‌کنند که سهم خود را از رشد اقتصادی این کشور بردارند.

در مقاله « ثبت شرکت لهستان و راه اندازی تجارت اینترنتی و انبار » تلاش می‌شود که دو حوزه عالی دیگر برای راه اندازی کسب و کار و شرکت در کشور لهستان اشاره شود.

در صورتی که در زمینه املاک تجاری و راه اندازی کسب و کار در این زمینه سوالی دارید کافی است تلفن را بردارید و با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید. مشاوران یورو اقامت با تمام توان در کنار شما خواهند بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ