Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت لهستان با تکیه بر نیروی انسانی ماهر در این کشور

ثبت شرکت لهستان به یکی از جذاب‌ترین و متداول‌ترین مباحث روز کارآفرینی جهان تبدیل شده است. افرادی که تصمیم دارند اقامت لهستان را بگیرند، با ورود به حوزه ثبت شرکت لهستان می‌توانند به راحتی اقامت این کشور را دریافت کنند. یکی از مهم‌ترین مسائل برای کارآفرینی، جذب نیروی کار است. نیروی انسانی می‌تواند کسب و کار شما را با تکیه بر دانش و تجربه خود رشد و توسعه دهد.

در این مطلب تصمیم داریم به وضعیت نیروی انسانی ماهر در لهستان اشاره کنیم. در مقاله «حوزه تولید؛ یکی از بهترین زمینه‌ها برای ثبت شرکت لهستان» به صورت کامل به حوزه‌های سودآور در لهستان اشاره شد ولی شرط اصلی رسیدن به سود در این زمینه‌ها، برخورداری از نیروی انسانی ماهر، کاردان و متخصص است.

وجود بهترین موسسات آموزشی در لهستان

کشور لهستان یکی از بهترین کشورهای اروپا از نظر وضعیت آموزشی است. این کشور دارای موسسات آموزشی نمونه و به‌روز است که دانش را به بهترین شکل ممکن به دانشجویان خود آموزش می‌دهد. همچنین موسسات مختلف مهارت‌آموزی در این کشور وجود دارد که امکان رشد و ارتقای سطح علمی و عملی کارآموزان خود را فراهم می‌کنند.

ثبت شرکت لهستان در زمینه‌های مختلف با استفاده از نیروهای متخصص و کاردان لهستانی امکان‌پذیر است.

سطح زبان انگلیسی در بین متخصصان قابل قبول است

اقامت لهستان می‌تواند برای شما آسان باشد؛ زیرا از یک سو نیروی انسانی متخصص و تحصیل‌کرده از نظر تسلط به زبان انگلیسی در این کشور وضعیت خوبی دارند و به راحتی می‌توانید با آن‌ها صحبت کنید و کارهای لازم را از آن‌ها بخواهید و از سوی دیگر در این کشور زبان انگلیسی در بین جوانان و میان‌سالان رواج دارد و می‌توانید با زبان انگلیسی در بخش‌های مختلف جامعه حضور پیدا کنید.

وضعیت حقوق و مزایای کارکنان پس از ثبت شرکت لهستان

یکی از مزایای ثبت شرکت لهستان، مناسب بودن وضعیت حقوق و مزایای کارمندان در لهستان است. قیمت‌ها در این کشور نسبت به سایر نقاط اروپا پایین است و وضعیت حقوق کارمندان این کشور راضی‌کننده است و به همین خاطر هم کارآفرینان از پایین بودن حقوق کارمندان راضی هستند و هم کارمندان از تناسب حقوق با قیمت مواد غذایی، پوشاک، مسکن و غیره رضایت دارند.

اقامت لهستان و ثبت شرکت در این کشور با یورو اقامت

سیاست دولت لهستان، حمایت کامل از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی است. موسسه یورو  اقامت چندین سال است که به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران کمک می‌کند که بتوانند به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، شرکت خود را راه اندازی کنند، نیروی انسانی بگیرند و سرمایه خود را در این کشور چند برابر کنند. همچنین یورو اقامت می‌تواند با کمترین هزینه، اقامت لهستان را برای شما بگیرد و شما را یک گام به آرزوهایتان نزدیک کند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ