00989129158913

ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز؛ آری یا نه؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان به یکی از بهترین و پردرآمدترین روش‌ها برای راه اندازی کسب و کار در لهستان تبدیل شده است. با آسان شدن امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت کارآفرینان  و سرمایه‌گذاران بسیاری با تمایل فراوان برای اقامت در این کشور وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان می‌شوند. یکی از روش‌های راه اندازی کسب و کار در لهستان، فرنچایز است. درمقاله‌ای تحت عنوان « ثبت شرکت لهستان از طریق روش فرنچایز» تلاش کردیم که فرنچایز را به صورت کاملاً کلی معرفی و بیان کنیم.

در این مقاله تلاش داریم که به دلایل صحیح یا غلط بودن ثبت شرکت لهستان با تکیه بر روش فرنچایز اشاره خواهیم کرد.

ثبت شرکت لهستان از روش فرنچایز، آری!

این روش از راه اندازی کسب و کار به کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی توصیه می‌شود که بخواهند شرکتی ایجاد کنند و سریعاً از آن شرکت ایجاد درآمد کنند. اگر بخواهید تجارتی نوین با روشی نوین در این کشور راه اندازی کنید، فرنچایز برای شما مفید نیست؛ زیرا در روش فرنچایز، کسی بل از شما همه کارها را انجام داده و به شهرت دست یافته است.

به طور مثال ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز برای کسب و کارهای زیر می‌تواند مفید و کاربردی باشد:

  • رستوران‌ها
  • مراکز خدماتی
  • مراکز مشاوره
  • دفاتر مهندسی
  • کارهای زیبایی و آرایشی

کسب و کارهای توسعه‌یافته زیادی در این کشور وجود دارد که در زمینه‌های فوق فعالیت دارند. در صورتی که بتوانید نمایندگی یک برند معتبر را دریافت کنید، می‌توانید در مدتی کوتاه گوی سبقت را از تمامی رقبای خود بربایید.

ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز، نه!

اگر به دنبال برندسازی یا راه اندازی کسب و کار نوپا (استارتاپ) هستید و می‌خواهید پس از ثبت شرکت لهستان ، روشی جدید را بنیان‌گذاری کنید، بهتر است برند خود را ایجاد کنید و به مرور زمان آن را رشد و توسعه دهید.

معمولا در زمینه پزشکی، مهندسی، فناوری و این دست کسب و کارها، کارآفرینان تمایلی به اخذ نمایندگی ندارند و می‌خواهند برندی را با دستان خودشان پرورش دهند و به ثمر برسانند.

یورو اقامت؛ سازگار با تمامی روش‌های ثبت شرکت لهستان

موسسه یورو اقامت چندین سال است که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت فعالیت می‌کند و  شرکت‌های گوناگونی در این کشور راه اندازی کرده که برخی از آن‌ها از طری فرنچایز بوده است. در صورتی که قصد دارید کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید، توصیه می‌شود که با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرید و تمامی سوالات مورد نظر خود را مطرح کنید. یورو اقامت تا پایان مسیر موفقیت در کنار شما خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ