00989129158913

ثبت شرکت لهستان از طریق روش فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان از روش‌های متنوعی امکان‌پذیر است. خوشبختانه دولت لهستان امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را فراهم کرده است و در صورتی که فردی بتواند کسب و کار خود را حفظ کند، پس از گذشت پنج سال می‌تواند اقامت خود را به اقامت دائمی تبدیل نماید. در این مطلب تصمیم داریم به یکی از شیوه‌های عالی و معروف برای ثبت شرکت لهستان اشاره کنیم. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بسیاری تاکنون از این روش استفاده کرده‌اند و از آن رضایت کامل دارند.

ثبت شرکت لهستان با فرنچایز؛ یک شبه طی کردن ره صد ساله!

قطعاً از ابتدای این مطلب تا به حال سوالی ذهنتان را درگیر کرده و آن سوال این است که: «فرنچایز چیست؟»

فرنچایز به بیان ساده همان اخذ نمایندگی یک برند است. در این روش شما به کمک مشاوران موسسه یورو اقامت با یک شرکت بین‌المللی و معتبر وارد مذاکره می‌شوید. در نهایت در صورتی که به توافق برسید می‌توانید نمایندگی آن برند را در کشور مقصد (لهستان) راه اندازی کنید.

در روش فرنچایز، مسائل مالی به چه شکل خواهد بود؟

وقتی توافق حاصل شد، یک قرارداد مابین کارآفرین و صاحب برند منعقد می‌شود و کارآفرین (صاحب نمایندگی) موظف به پرداخت مبلغی معین (معمولاً درصد مشخصی از درآمد) نصیب صاحب برند می‌شود. این روش یکی از روش‌های معتبر برای ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت به حساب می‌آید.

آموزش صاحب نمایندگی برای رشد و پیشرفت

وقتی قرارداد منعقد شد و ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز انجام گرفت، صاحب برند تمامی آموزش‌ها و دستورالعمل‌های لازم را در اختیار صاحب نمایندگی می‌گذارد تا این فرد بتواند درآمد خوبی از این طریق به دست بیاورد. از آن‌جا که شهرت نمایندگی، موجب افزایش درآمد برند اصلی می‌شود، صاحب برند می‌کوشد تا آموزش را به بهترین طریق به انجام برساند.

نگران دکور، تجهیزات و سر در (نشان برند) نباشید

برندی که نمایندگی او را دریافت می‌کنید، به طور معمول محلی را از جانب کارآفرین به عنوان فروشگاه یا دفتر کار و غیره تحول می‌گیرد و تمامی تغییرات لازم را مطابق راهکارهای برند در آن اعمال می‌کند. با این کار در واقع شما به شعبه‌ای از آن برند تبدیل می‌شوید. انگار که آن برند فرآیند ثبت شرکت را طی کرده است.

در مقاله‌ای با عنوان « ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز؛ آری یا نه؟» به صورت نسبتاً کامل به دلایل ثبت شرکت لهستان از طریق فرنچایز اشاره شده است.

موسسه یورو اقامت با سوابق درخشانی که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت دارد، به بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران این روش را توصیه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است با شماره‌های تماس موسسه یورو اقامت تماس بگیرید و از مشاوره متخصصان این مجموعه بهره‌مند شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان   با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ