00989129158913

بهترین پیشنهادها برای ثبت شرکت لهستان در روزهای نفتی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بهترین پیشنهادها برای ثبت شرکت لهستان در روزهای نفتی

قیمت نفت روز به روز کمتر می‌شود و کارآفرینان دارند به این نتیجه می‌رسند که فعالیت در زمینه نفت ممکن است دیگر چندان جذاب و پرسود نباشد و به همین جهت دارند تمام تلاش خود را برای ثبت شرکت لهستان و فعالیت در حوزه‌های تجاری دیگر انجام می‌دهند. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در اولین گام پس از راه اندازی بیزنس خودشان در لهستان می‌توانند اقامت لهستان را به صورت کاملاً رسمی و قانونی دریافت کنند و علاوه بر فضای تجاری این کشور از مزایای زندگی در آن هم بهره‌مند شوند.

در این مقاله تصمیم داریم به بهترین کسب و کارهایی اشاره کنیم که می‌توانید در دوران کنونی شروع کنید و به درآمد برسید. خوشبختانه کسب و کارهایی که در این مقاله برای ثبت شرکت لهستان معرفی می‌شود، فقط برای دوران سقوط قیمت نفت نیست، بلکه در تمامی روزها می‌توانید سود قابل توجهی از آن‌ها دریافت کنید.

1. کلیه بیزنس‌های اینترنتی برای ثبت شرکت لهستان عالی است

در حال حاضر ما به بسیاری از مشاوران و متخصصان می‌گوییم کارآفرینان و سرمایه‌گذاران را به سمت ثبت شرکت لهستان در زمینه کسب و کارهای اینترنتی سوق دهند؛ زیرا چنین کسب و کارهایی بهترین گزینه برای رشد و پیشرفت به حساب می‌‎آیند. در حال حاضر با شیوع کرونا و سقوط شدید قیمت نفت بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند از فروشگاه‌های اینترنتی و با قیمت پایین خرید کنند.
به همین خاطر است که امروزه کسب و کارهای اینترنتی مانند فروشگاه‌ اینترنتی، راه اندازی و طراحی وب‌سایت، تولید محتوا، گرافیک، برنامه‌نویسی و کلیه کسب و کارهایی که با تکیه بر اینترنت فعالیت می‌کنند رو به رشد و پیشرفت هستند.


2. کسب و کارهای حوزه بهداشت و درمان

لهستان سرمایه‌گذاری‌های زیادی در حوزه بهداشت و درمان انجام داده و قصد دارد به یکی از قطب‌های اصلی این حوزه در اروپا تبدیل شود. در روزهای اخیر کرونا باعث شد درآمد داروخانه‌ها و مراکز بهداشتی و درماین به طرز شگفت‌‎انگیزی بالا برود. در صورتی که به این زمینه علاقه دارید یا می‌توانید نقش موثری در این حوزه ایفا کنید، پیشنهاد ما به شما راه اندازی یک بیزنس مرتبط با حوزه بهداشت و درمان است.

در روزهای سقوط قیمت نفت و رشد شیوع ویروس کرونا باید کسب و کاری انتخاب کنید که درآمد قابل قبولی داشته باشد و از طرفی شما را گرفتار بیملاری کرونا نکند. اخذ اقامت لهستان و راه اندازی بیزنس در این کشور را به مشاوران و متخصصان یورو اقامت بسپارید تا در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه شما را هدفی که دارید برسانند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ