ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (3)

موارد بحث شده

مقاله « بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 » و « بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (2) » به این مسئله اختصاص داشت که کدام دسته از مشاغل در سال‌های آتی به رشد خوبی خواهد رسید. در مقاله کنونی هم تصمیم داریم به چند حوزه کاری عالی و پردرآمد دیگر اشاره کنیم که می‌تواند درآمد خوبی برای کارآفرینان و سرمایه‌ گذاران رقم بزند و آینده درخشانی برای آن‌ها به همراه داشته باشد. از طرفی با راه اندازی بیزنس در این زمینه می‌توانید اقامت لهستان را به صورت موقت دریافت کنید و پس از پنج سال آن را به اقامت دائمی تبدیل نمایید.

در ادامه چند پیشنهاد عالی برای  ثبت شرکت لهستان مطرح شده است:

1. فروشگاه اینترنتی؛ معجزه‌ای برای رسیدن به درآمد همیشگی

یکی از بهترین کارها برای  ثبت شرکت لهستان راه اندازی فروشگاه اینترنتی است که در سال‌های 2020 تا 2030 به عنوان یکی از بهترین حوزه‎‌های کاری شناخته خواهد شد و درآمد بسیار خوب و راضی‌کننده‌‎ای برای شما به ارمغان خواهد آورد.

در حال حاضر فروشگاه‌های اینترنتی زیادی در سراسر جهان وجود دارد که فروش بسیار خوبی دارند و کارمندان زیادی را استخدام کرده‌اند. شما هم می‌توانید محصول یا دسته‌ای از محصولات را انتخاب کنید و در وب‌سایت فروشگاهی خود به فروش برسانید. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت لهستان از این طریق وجود دارد.

2. سرویس تحویل غذا؛ گزینه‌ای عالی برای  ثبت شرکت لهستان

سرویس تحویل غذا در حال حاضر یکی از بهترین سرویس‌ها و کسب و کارهایی است که می‌توانید در کشور لهستان راه اندازی کنید. بسیاری از مردم تمایل دارند که غذا به صورت آماده درب منزل تحویلشان داده شود و این یکی از نیازهای مردم این کشور است. در صورتی که بتوانید کسب و کاری آنلاین و فوری برای تحویل غذا راه اندازی کنید، مطمئن باشید که خیلی زود به رشد و توسعه می‌رسید و می‌توانید یک کسب و کار توانمند در لهستان راه اندازی کنید.

در صورتی که تمایل دارید در زمینه‌های فوق شرکتی پویا و پردرآمد راه اندازی کنید، کافی است تلفن را بردارید و از طریق شماره‌های موجود در سایت یورو اقامت با مشاوران و متخصصان این مجموعه تماس بگیرید. آن‌ها تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید خیلی سریع و راحت کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید و اقامت لهستان را بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

بهترین مشاغل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020 تا 2030 (3)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights