00989129158913

بهترین مدل برای ثبت شرکت لهستان در سال 2020

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بر این باور هستند که سال 2020 یکی از سال‌های خوب برای اقتصاد لهستان است و به همین خاطر ثبت شرکت لهستان در چند ماه گذشته با استقبال بی‌نظیری روبرو شده است. بخش خوب ماجرا این است که امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت وجود دارد و به همین خاطر اشتیاق سرمایه‌گذاران برای راه اندازی کسب و کار در لهستان به شکلی مداوم رو به افزایش است.

در این مقاله تصمیم داریم به یک مدل عالی برای ثبت شرکت لهستان و راه اندازی کسب و کار در این کشور اشاره کنیم. در صورتی که کارآفرین بتواند فرآیند ثبت شرکت در کشور لهستان را از این طریق طی کند، مسلماً موفق خواهد شد. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت لهستان از این طریق وجود دارد.

مدلی ویژه برای ثبت شرکت لهستان

مطالعات اخیر موسسه یورو اقامت به وضوح نشان می‌دهد که فرنچایز می‌تواند یکی از بهترین ترفندها برای راه اندازی کسب و کار در لهستان باشد. در روش فرنچایز در واقع کارآفرین نیازی به جذب مشتری یا آشنا کردن مشتریان با کسب و کار ندارد. شما باید به عنوان نمایندگی یک برند صاحب‌نام و معتبر در لهستان فعالیت کنید.

فرنچایز؛ آینده کسب و کارهای جهان

امروزه برندسازی روندی رو به رشد را در جهان طی می‌کند ولی مسئله‌ای که متقاضیان ثبت شرکت لهستان باید مد نظر قرار دهند این است که برندسازی و درآمدزایی از آن کار آسانی نیست. شخصی که می‎‌خواهد برندسازی کند باید آشنایی کاملی با اطلاعات زیر داشته باشد:

  • فرهنگ مردم لهستان
  • آداب و رسوم مردم این کشور
  • قدرت خرید
  • علایق و سلایق مردان و زنان در کشور لهستان

کسب این اطلاعات و آشنایی با اخلاق مردم این کشور کار چندان آسانی نیست و ممکن است سال‌ها طول بکشد ولی در صورتی که فرآیند ثبت شرکت لهستان را از طریق فرنچایز طی کنید، مسیر درآمدزایی و ثروت‌آفرینی را کاملاً مستقیم و بی‌دردسر طی خواهید کرد.

در صورتی که تمایل دارید دلیل برتری کسب و کارهای فرنچایزی را در سال 2020 در لهستان بدانید، مقاله «دلیل پرطرفدار بودن فرنچایز برای ثبت شرکت لهستان در 2020» را مطالعه کنید.

موسسه یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما برای برندسازی و فرنچایز

موسسه یورو اقامت یکی از ریشه‌دارترین موسسات برای راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت لهستان به حساب می‌آید. این موسسه توانایی خوبی در برندسازی و فرنچایزینگ دارد و می‌تواند در تمامی مراحل راه اندازی بیزنس در کنار شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در این زمینه کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ