00989129158913

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (2)

در مقاله « بعد از ثبت شرکت لهستان چه کارهایی انجام ندهیم؟ (1) » تلاش کردیم به دو مورد از نکات مهمی اشاره کنیم که باید پس از راه اندازی بیزنس در کشور لهستان از انجام آن‌‎ها خودداری کنید. در این مقاله هم تصمیم داریم به نکات دیگری اشاره کنیم که باید از آن‌ها بپرهیزید تا بتوانید خیلی سریع و راحت اقامت لهستان را برای خودتان به یک اقامت دائمی و همیشگی تبدیل نمایید.

برای ثبت شرکت لهستان و تبدیل شدن به اولین شرکت بازار عجله نکنید

امروزه دیگر قرار گرفتن در اولین جایگاه بازار در یک زمینه خاص نمی‌تواند کمکی به شما بکند. شاید در کوتاه مدت بتوانید سود کسب کنید ولی به زودی رقبای زیادی پیدا می‌کنید و این رقبا با ارائه محصولات و خدمات باکیفیت و با قیمت مناسب به برتری دست پیدا خواهند کرد.

بنابراین پس از ثبت شرکت لهستان تمام تلاش خود را برای رسیدن به برتری در بازار بکنید و هیچ گاه تلاشی برای تبدیل شدن به اولین شرکت بازار نکنید. اولین بودن وقتی خوب است که شما در کنار اولین شرکت، بهترین خدمات و محصولات را ارائه دهید.

مراحل اداری و قانونی را جدی بگیرید

یکی از کارهای مهمی که باید پس از ثبت شرکت لهستان انجام دهید این است که هر کاری که می‎خواهید انجام دهید، به قانون و فرآیندهای قانونی توجه داشته باشید. طی کردن این فرآیندها ممکن است سخت و زمان‌‎بر باشد ولی در عوض به شما کمک می‌کند که بتوانید همه کارهای خود را به صورت کاملاً قانونی انجام دهید و در آینده دچار مشکل نشوید.

برخی از کارآفرینان به دلیل بی‌توجهی به مسائل قانونی کاری انجام می‌دهند و همین کار جریمه‌‎ها و خسارت‌های سنگینی به کسب و کار آن‌ها وارد می‌کند. گاهی به دلیل مشکلات قانونی مجبور به ترک لهستان می‌شوند.

بنابراین تمام تلاش خود را برای رشد و پیشرفت کسب و کار خودتان انجام دهید ولی این کارها باید کاملاً قانونی باشد تا اشکالی در بیزنس شما ایجاد نشود.

موسسه یورو اقامت در سال‌های اخیر تمام تلاش خود را برای رشد و پیشرفت کسب و کارهای مختلف انجام داده است. این مجموعه که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان فعالیت می‌‎کند، تلاش می‌کند که راهنمایی‌های لازم را به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بکند تا از وقوع مشکل برای آن‌ها جلوگیری نماید و به رشد و پیشرفت آن‌ها کمک کند. در صورتی که مایل به اطلاعات کامل‌تر هستید، می‎توانید با شماره‌های مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ