00989129158913

انگیزه سرمایه‌ گذاران برای ثبت شرکت لهستان و سرمایه‌ گذاری

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

لهستان در حال حاضر یکی از جذاب‌ترین مقاصد برای سرمایه‌گذاری است و کارآفرینان و سرمایه ‌گذاران زیادی در حال اقدام جهت ثبت شرکت لهستان و سرمایه گذاری در این کشور هستند. دلیل این اشتیاق بالای سرمایه گذاران، مزایایی است که دولت لهستان برای آنان در نظر گرفته است که یکی از این مزایا، امکان اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت است.

در این مطلب قصد داریم به انگیزه‌های مختلف سرمایه گذاران برای ثبت شرکت لهستان و سرمایه‌ گذاری در این کشور اشاره کنیم.

اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت

یکی از بزرگ‌ترین مزایای ثبت شرکت لهستان و سرمایه گذاری در این کشور این است که سرمایه‌گذار می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند. به بیان دقیق‌تر سرمایه‌گذار می‌‎تواند از طریق اقامت مقوت را دریافت کند و در صورتی که کسب و کار او درست پیش برود و طبق بیزینس پلن عمل کند، می‌تواند در نهایت اقامت موقت خود را به صورت دائم درآورد.

همچنین او می‌تواند خانواده خود را هم از این طریق به لهستان بیاورد تا از تمامی مزایای رسمی و قانونی یک شهروند عادی لهستان بهره‌مند شوند.

در چند سال اول، مالیات را در جیب خود بگذارید

یکی از مهم‌ترین دلایل راه اندازی کسب و کار در لهستان، معافیت‌های مالیاتی است که دولت این کشور برای سرمایه‌گذاران خارجی در نظر می‌گیرد. البته قوانین خاصی برای معافیت از مالیات وجود دارد. به عنوان مثال برای استفاده از این قانون باید حجم سرمایه‌گذاری بیش از یک مقدار مشخص و معین باشد.

عدم وجود محدودیت برای ثبت شرکت لهستان و سرمایه‌ گذاری

قبلاً لازم بود که سرمایه گذاری در لهستان در زمینه‌های خاص یا مناطق خاصی مانند مناطق ویژه اقتصادی صورت می‌گرفت. اکنون این محدودیت برداشته شده و هیچ مشکلی از این لحاظ وجود ندارد. به همین خاطر موقعیت لهستان برای راه اندازی کسب و کار یا سرمایه‌گذاری واقعاً عالی است.

وام‌های دولتی بدون در نظر گرفتن محل قرارگیری شرکت

در صورتی که بتوانید اقدامات اولیه جهت ثبت شرکت لهستان و سرمایه گذاری در این کشور را انجام دهید، می‌توانید برای ادامه روند و بهبود وضعیت کسب و کارهای خود از وام‌ها و حمایت‌های دولتی این کشور بهره‌مند شوید. در ادامه به چند مورد از این کمک‌ها اشاره شده است:

  • خرید ماشین‌آلات و تجهیزات لازم جهت پیشبرد کارها
  • خرید فضای مناسب برای کار و همچنین انجام کارهای ساختمانی
  • افزایش تولید

موسسه یورو اقامت با تکیه بر درخشش خود در این زمینه می‌تواند تمامی اقدامات مربوط به ثبت شرکت و اخذ اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت را در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن انجام دهد.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ