00989129158913

از ثبت شرکت لهستان چه هدفی دارید؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت لهستان در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین مسیرها برای کارآفرینی و درآمدزایی به حساب می‌آید. کارافرینان با ثبت شرکت در کشور لهستان سعی می‌کنند که اقامت لهستان را بگیرند و پس از مدتی این اقامت را دائمی کنند. هر کدام از کارآفرینان برای  ثبت شرکت لهستان هدفی دارند که در ادامه این مطلب تصمیم داریم اهداف مختلفی را بیان کنیم که با راه اندازی کسب و کار در کشور لهستان می‌توانید به آن‌ها دست پیدا کنید.

اخذ اقامت لهستان با ثبت شرکت در این کشور

بسیاری از کارآفرینانی که برای  ثبت شرکت لهستان اقدام می‌کنند تصمیم دارند که از این طریق مهاجرت کنند. آن‌ها می‌خواهند در محیطی کار کنند که ثبات و امنیت اقتصادی وجود داشته باشد و به همین خاطر موسسه یورو اقامت ثبت شرکت در لهستان را به آن‌‎ها پیشنهاد می‌‎دهد.

لهستان در قلب اروپا قرار دارد و از جهات مختلف از طرف اتحادیه اروپا حمایت و پشتیبانی می‌شود؛ از این رو در چند سال گذشته ثبات و امنیت اقتصادی شگفت‌انگیزی بر این کشور حاکم بوده است و اکنون می‌توان برای راه اندازی و توسعه کسب و کار روی آن حساب کرد.

دولت لهستان به کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که بتوانند شرکت خود را در لهستان راه اندازی کنند، اقامت لهستان را به صورت موقت اعطا می‌کند. این اقامت موقت هر ساله به مدت پنج سال تمدید می‌شود و در نهایت پس از گذشت 5 سال دائمی می‌شود.

انتقال کسب و کار از کشورهای دیگر به لهستان

یکی از روش‌های مهم برای  ثبت شرکت لهستان انتقال کسب و کار محسوب می‌شود. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران کسب و کار خود را از این طریق از ایران یا کشورهای دیگر به لهستان منتقل می‌کنند. وجود ثبات و امنیت اقتصادی بالا باعث شده است که بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای انجام این کار تمایل داشته باشند.

در حال حاضر بازدهی و سود حاصل در کسب و کارها در لهستان واقعاً عالی است و به همین خاطر لهستان به عنوان کشور هدف بسیاری از صاحبان کسب و کار شناخته می‌شود.

یورو اقامت؛ حامی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای  ثبت شرکت لهستان

موسسه یورو اقامت همه کارها را برای کارافرینان وسرمایه‌گذاران راحت کرده است. در صورتی که تمایل به  ثبت شرکت لهستان و اخذ اقامت این کشور از طرق کارآفرینی دارید، کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته است تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید خیلی راحت و آسوده و در سریع‌ترین زمان ممکن شرکت خود را در لهستان راه اندازی و اقامت لهستان را دریافت کنید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت لهستان  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ