00989129158913

معایب ثبت شرکت قطر و سرمایه‌گذاری در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

برخی از کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که قصد دارند وارد فرآیند ثبت شرکت قطر شوند، اطلاعات کامل و جامعی از وضعیت این کشور ندارند. در صورتی که می‌خواهید پس از راه اندازی شرکت در قطر، اقامت قطر را بگیرید و در این کشور زندگی کنید، باید با آگاهی و درایت کامل این کار را انجام دهید. در مقاله «مزایای ثبت شرکت قطر و سرمایه‌گذاری در این کشور» به چند مورد از مزایای این کشور اشاره شد.

اکنون زمان آن فرارسیده است که از معایب کشور قطر نیز سخن به میان آید.

محدودیت منزل مسکونی در قطر

یکی از معایب قطر، محدودیت منازل مسکونی در این کشور است. اکثر منازل در این کشور، اجاره‌بهای سنگینی دارند؛ زیرا لوکس و شیک هستند. پیدا کردن منزل در این کشور ممکن است کمی سخت و ناامیدکننده باشد. اکثر مناطق محبوب و متداول، دارای لیست انتظار هستند و افراد زیادی ثبت نام کرده‌اند و امید دارند که روزی منزل مناسب برای آن‌ها پیدا شود.

تابستان گرم را در خانه بگذرانید

قطر، تابستان گرم و طاقت‌فرسایی دارد و هر جنبنده‌ای در حرارت این کشور هلاک می‌شود. از طرفی پیدا کردن رویدادهایی که بتوان در تابستان در آن شرکت کرد، بسیار سخت و دشوار است. در صورتی که قصد اخذ اقامت قطر را دارید، باید بدانید که این کشور در فصل تابستان به شهر ارواح می‌ماند که گویی هیچ‌کس در آن زندگی نمی‌کند.

پی از اخذ اقامت قطر، پیاده‌روی را فراموش کنید

طراحی فضای شهری دوحه، پایتخت قطر، به گونه‌ای است که هیچ فضایی برای پیاده‌روی در آن در نظر گرفته نشده است. خارجی‌ها و مردم قطر مجبور هستند برای بیرون رفتن، از خودرو استفاده کنند.

حمل و نقل عمومی در قطر بسیار محدود است

یکی از شرایط کشور قطر این است که حمل و نقل عمومی در آن بسیار محدود است و در صورتی که قصد ثبت شرکت قطر را دارید، باید برای کارکنان خود سرویس ایاب و ذهاب تهیه کنید و یا در هنگام مصاحبه از آن‌ها در مورد داشتن یا نداشتن اتومبیل شخصی سوال کنید.

فرهنگ کسب و کار در این کشور، سر و سامانی ندارد

مردم قطر در مورد کار و فعالیت اقتصادی چندان سخت‌گیر نیستند و بیشتر از استراحت در محیط کار  و خوشگذرانی لذت می‌برند. کارها در این کشور به سرعت انجام نمی‌شود. کار روزانه در این کشور معمولا از 7 صبح تا 3 بعد از ظهر انجام می‌شود. بسیاری از اداره‌‎های دولتی در ساعت 1 بعد از ظهر تعطیل می‌شود. بهترین کار این است که هنگام صبح، تمام کارهای خود را انجام دهید.

ثبت شرکت قطر در یورو اقامت

در صورتی که قصد ثبت شرکت قطر را دارید و می‌خواهید در این کشور سرمایه‌گذاری کنید، می‌توانید از تجربیات و معلومات مشاوران یورو اقامت استفاده کنید. متخصصان یورو اقامت می‌تواند با کمترین هزینه و زمان، شما را به مقصدتان برسانند. کافی است از طریق شماره‌های موجود در سایت با این کشور تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت قطر  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ