00989129158913

مزایای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت قطر به یکی از برنامه‌ریزی‌های اصلی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تبدیل شده است. راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت قطر از روش‌ها و مدل‌های مختلفی قابل انجام است. یکی از روش‌های اصلی ثبت شرکت قطر، ورود به پارک علم و فناوری این کشور است. پارک علم و فناوری قطر مزایای گوناگونی برای کارآفرینان دارد که در ادامه به این مزایا خواهیم پرداخت.

کارآفرینانی که تصمیم دارند اقامت قطر را بگیرند و در این کشور زندگی کنند، بهتر است شرکت خود را در پارک علم و فناوری، راه اندازی کنند تا بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مالکیت کامل

در مقاله « اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت در پارک علم و فناوری قطر» به صورت کامل به زمینه‌های قابل قبول برای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری این کشور اشاره شد. در صورتی که کسب و کار خود را در یکی از حوزه‌های قابل قبول راه اندازی کنید، می‌توانید مالکیت کامل و 100 درصدی شرکت خود را بر عهده بگیرید و نیازی به شریک قطری نخواهید داشت.

اقامت قطر به صورت دو ساله

در صورتی که فرآیند ثبت شرکت قطر را کامل کنید، می‌توانید اقامت این کشور را به صورت دو ساله دریافت کنید و تا مدت دو سال از فرآیندهای اداری دور باشید.

معافیت از مالیات پس از ثبت شرکت قطر

یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری، معافیت از مالیات است. دولت این کشور برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام کرد که از این شرکت‌ها و شرکت‌هایی که در پارک علم و فناوری تأسیس شود، هیچ مالیاتی دریافت نخواهد کرد.

عدم محدودیت در استخدام نیروهای خارجی

وقتی کسب و کار خود را در مکان مذکور راه اندازی کنید، می‌‎توانید هر تعداد نیرو که مد نظرتان است را به قطر بیاورید و استخدام کنید. این نیروها می‌توانند قطری یا خارجی باشند. هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد. در صورتی که این نیروها خارجی باشند، می‌توانید از طریق شرکتتان برای آن‌ها اقامت بگیرید.

معافیت از پرداخت هزینه‌های گمرک جهت وارد کردن تجهیزات مورد نیاز

در صورتی که پس از راه اندازی کسب و کار در پارک علم و فناوری نیاز به ابزار، ماشین‌آلات یا تجهیزات خاصی دارید، نیاز نیست نگران باشید. می‌توانید تجهیزات مورد نیاز را بدون پرداخت هیچ‌گونه تعرفی گمرکی به این کشور وارد کنید.

قطر همه چیز را برای موفقیت کارآفرینان و سرمایه‌گاران فراهم کرده است. احتمالاً به زودی شاهد رشد چشمگیر تعداد کارآفرینان در این کشور خواهیم بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت قطر کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ