Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

مزایای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری

ثبت شرکت قطر به یکی از برنامه‌ریزی‌های اصلی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تبدیل شده است. راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت قطر از روش‌ها و مدل‌های مختلفی قابل انجام است. یکی از روش‌های اصلی ثبت شرکت قطر، ورود به پارک علم و فناوری این کشور است. پارک علم و فناوری قطر مزایای گوناگونی برای کارآفرینان دارد که در ادامه به این مزایا خواهیم پرداخت.

کارآفرینانی که تصمیم دارند اقامت قطر را بگیرند و در این کشور زندگی کنند، بهتر است شرکت خود را در پارک علم و فناوری، راه اندازی کنند تا بتوانند از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مالکیت کامل

در مقاله « اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت در پارک علم و فناوری قطر» به صورت کامل به زمینه‌های قابل قبول برای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری این کشور اشاره شد. در صورتی که کسب و کار خود را در یکی از حوزه‌های قابل قبول راه اندازی کنید، می‌توانید مالکیت کامل و 100 درصدی شرکت خود را بر عهده بگیرید و نیازی به شریک قطری نخواهید داشت.

اقامت قطر به صورت دو ساله

در صورتی که فرآیند ثبت شرکت قطر را کامل کنید، می‌توانید اقامت این کشور را به صورت دو ساله دریافت کنید و تا مدت دو سال از فرآیندهای اداری دور باشید.

معافیت از مالیات پس از ثبت شرکت قطر

یکی از مهم‌ترین مزایای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری، معافیت از مالیات است. دولت این کشور برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان اعلام کرد که از این شرکت‌ها و شرکت‌هایی که در پارک علم و فناوری تأسیس شود، هیچ مالیاتی دریافت نخواهد کرد.

عدم محدودیت در استخدام نیروهای خارجی

وقتی کسب و کار خود را در مکان مذکور راه اندازی کنید، می‌‎توانید هر تعداد نیرو که مد نظرتان است را به قطر بیاورید و استخدام کنید. این نیروها می‌توانند قطری یا خارجی باشند. هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد. در صورتی که این نیروها خارجی باشند، می‌توانید از طریق شرکتتان برای آن‌ها اقامت بگیرید.

معافیت از پرداخت هزینه‌های گمرک جهت وارد کردن تجهیزات مورد نیاز

در صورتی که پس از راه اندازی کسب و کار در پارک علم و فناوری نیاز به ابزار، ماشین‌آلات یا تجهیزات خاصی دارید، نیاز نیست نگران باشید. می‌توانید تجهیزات مورد نیاز را بدون پرداخت هیچ‌گونه تعرفی گمرکی به این کشور وارد کنید.

قطر همه چیز را برای موفقیت کارآفرینان و سرمایه‌گاران فراهم کرده است. احتمالاً به زودی شاهد رشد چشمگیر تعداد کارآفرینان در این کشور خواهیم بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  ثبت شرکت قطر کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ