00989129158913

سه زمینه برای ثروتمند شدن پس از ثبت شرکت قطر

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از سوالاتی که مراجعه کنندگان، سرمایه‌گذاران یا کارآفرینان محترم در تماس‌های تلفنی از مشاوران موسسه یورو اقامت در زمینه ثبت شرکت قطر می‌پرسند، این است که در چه زمینه‌هایی می‌توان به سرعت به ثروتی هنگفت رسید؟ در چه زمینه‌هایی بهتر است سرمایه‌گذاری کنند تا خیلی راحت و بدون دغدغه بتوانند اقامت قطر را دریافت کنند؟

آن‌ها مانند هر کس دیگر تمایل دارند در زمینه‌هایی سرمایه‌گذاری کنند که مطمئن باشد و بتواند درآمد خوبی برای آن‌ها رقم بزند. در این مطلب قصد داریم به زمینه‌هایی اشاره کنیم که با ثبت شرکت قطر در آن‌ها می‌توانید به درآمد خوبی برسید.

ثبت شرکت قطر در زمینه خدمات نگهداری و تعمیرات

قطر، یکی از بزرگ‌ترین هتل‌ها و مراکز تفریحی و گردشگری را در خود جای داده است. این کشور ظرفیت‌های زیادی برای مشاغل نگهداری و تعمیرات دارد. جام جهانی 2022 قطر نیز در راه است و برای این جام جهانی، شرکت‌های زیادی در قطر شروع به کار کرده‌اند. در صورتی که تجربه کافی را در این زمینه دارید می‌توانید با ثبت شرکت قطر در این زمینه به موفقیت‌های خوبی برسید.

در صورتی که بتوانید در این زمینه به درآمد خوبی دست پیدا کنید، می‌توانید به راحتی اقامت قطر را بگیرید و از تمامی مزایای یک شهروند قطر بهره‌مند شوید.

خدمات حمل و نقل و تحویل محصول

در صورتی که بتوانید ثبت شرکت قطر را در زمینه خدمات حمل و نقل انجام دهید، می‌توانید درآمد خوبی کسب کنید؛ زیرا عصر امروز عصر اینترنت و فروشگاه‌های اینترنتی است و در صورتی بتوانید خود را واسطه بین مشتریان و این فروشگاه‌ها قرار دهید و محصولات را به مشتریان تحویل دهید، موفق خواهید شد.

خدمات مرتبط با حوزه IT

صنعت فناوری اطلاعات یکی از صنایع فعال و شکوفا در قطر است که روند رشد بسیارخوب و امیدوارکننده‌ای دارد. حوزه‌های نرم افزار، شبکه، بیومتریک، موبایل، سرگرمی و تفریح دیجیتال، تولید محتوا، اینترنت اشیاء و غیره از حوزه‌های سودآور فناوری اطلاعات هستند که می‌توانید با سرمایه‌گذاری در آن‌ها اخذ اقامت قطر را برای خود تضمین کنید.

در مقاله «چند ایده خلاقانه و مناسب برای ثبت شرکت قطر» به چند زمینه مناسب دیگر برای سرمایه‌گذاری اشاره شده است. در صورتی که قصد ثبت شرکت یا اخذ اقامت کشور قطر را دارید، کافی است با مشاوران ما در یورو اقامت تماس بگیرید. یورو اقامت تمامی امور مربوط به اقامت و ثبت شرکت شما را در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین تعرفه ممکن به انجام می‌رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ