00989129158913

ثبت شرکت در قطر در زمینه امور ساختمانی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از فعالیت‌های اصلی و اساسی که هر دولتی به آن می‌اندیشد، ساخت و ساز، عمران و آبادانی است. دولت قطر نیز این امکان را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی فراهم کرده است که با ثبت شرکت در قطر در زمینه امور ساختمانی بتوانند به رشد و پیشرفت ساخت و ساز در این کشور کمک کنند. دولت قطر امتیازات گوناگونی از جمله امکان اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت را برای این دسته از فعالان اقتصادی خارجی فراهم نموده است.

در این مطلب قصد داریم به حوزه‌های ساخت و ساز و امور ساختمانی اشاره کنیم که با ورود به آن‌ها می‌توان به موفقیت‌های چشمگیری در قطر رسید. حوزه‌های ساختمانی برای ثبت شرکت در قطر به صورت خلاصه‌وار و موردی عبارت است از:

  • طراحی داخلی و معماری
  • خرید و فروش یا واردات و صادرات مصالح ساختمانی
  • کار به عنوان پیمانکار در ساختمان‌ها و پروژه‌های عمرانی
  • خرید و فروش ابزار کار و همچنین واردات و صادرات آن‌ها

ثبت شرکت در قطر در زمینه طراحی داخل و معماری

یکی از شیک‌ترین و خلاقانه‌ترین حوزه‌های فعالیت ساختمانی محسوب می‌شود که صرفاً افراد تحصیل‌کرده و دارای حداقل مدرک کاردانی می‌توانند در این زمینه کار کنند. فعالیت در این زمینه مستلزم داشتن دفتر و محلی برای مراجعه مشتریان است. این‌گونه دفاتر می‌تواند درآمد بسیار خوبی برای فعال اقتصادی داشته باشد و اقامت قطر از طریق ثبت شرکت را به راحتی برای او به ارمغان بیاورد.

ثبت شرکت در قطر در زمینه مصالح ساختمانی

یکی از حوزه‌های عالی برای ثبت شرکت در قطر، مصالح ساختمانی است. می‌توانید شرکتی تأسیس کنید که در زمینه خرید و فروش و واردات و صادرات مصالح ساختمانی فعالیت کند. این شرکت مسلماً درآمد بسیار خوبی خواهد داشت و قطعاً کوچک‌ترین مزیتی که برای شما به همراه خواهد داشت، اقامت قطر از طریق ثبت شرکت است.

کار به عنوان پیمانکار در ساختمان‌ها و پروژه‌های عمرانی

پیمانکاری در پروژه‌های عمرانی و ساختمان‌ها می‌تواند منابع مالی بسیار خوبی برای شخص پیمانکار داشته باشد. وی در صورتی که مدیر و مدبر باشد، طی چند سال می‌تواند جهشی عالی به سوی رسیدن به یک ثروت قابل قبول و همچنین اقامت قطر به صورت دائمی داشته باشد.

خرید و فروش ابزار کار و همچنین واردات و صادرات آن‌ها

کار در این زمینه بسیار پردرآمد است. در صورتی که بتوانید ابزارآلات باکیفیت وارد قطر کنید و به پیمانکاران یا به مسئولان پروژه‌های عمرانی بفروشید، سود بسیار خوبی کسب خواهید کرد.

مشاوران و متخصصان یورو اقامت می‌توانند مشاوره بسیار خوبی در زمینه امور ساختمانی و ثبت شرکت در قطر در این زمینه به علاقمندان ارائه دهند. شماره‌های تماس ما به همین منظور روی سایت قرار گرفته است تا بتوانید در تمامی مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت قطر در کنار شما باشیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت در قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 09129158913- 88783682(021)

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ