00989129158913

با چه انگیزه‌ای وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شوم؟ (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله «با چه انگیزه‌ای وارد فرآیند ثبت شرکت لهستان شوم؟ (1)» به چند مورد از مزایا و محاسن قطر برای راه اندازی کسب و کار اشاره شد. در این مقاله نیز قصد داریم به چند دلیل دیگر برای اشتیاق سرمایه‌گذاران و کارآفرینان برای ثبت شرکت و اخذ اقامت قطر اشاره کنیم.

معافیت از اعمال مالیات بر سود شرکت

یکی از مواردی که ثبت شرکت قطر را از راه اندازی کسب و کار در سایر کشورها مستثنی می‌کند، این است که این کشور در یک بازه مشخص زمانی که هنگام ثبت شرکت مشخص می‌شود، هیچ مالیاتی از بابت سود شرکت از کسب و کار شما دریافت نمی‌کند. این موضوع یک مزیت بزرگ و عالی به حساب می‌آید؛ زیرا در مدتی مشخص می‌توانید سود حاصل از کار خود را صرف توسعه کسب و کار خود کنید.

این در حالی است که بسیاری از کشورها به محض اینکه شرکت به سود می‌رسد، آن را موظف به پرداخت مالیات بر سود می‌کنند.

معافیت از مالیات بر درآمد شرکت

یکی از بزرگ‎ترین محاسن ثبت شرکت قطر و اخذ اقامت این کشور، آن است که شرکت شما به مدت 10 سال از پرداخت مالیات بر درآمد معاف می‌شود. این معافیت بسیار تأثیرگذار است؛ زیرا شرکت موظف نیست به خاطر توسعه‌ای که در کسب و کار خود ایجاد می‌کند، مالیات بپردازد و به همین خاطر اکثر شرکت‌ها، هیچ‌گونه فرار مالیاتی ندارند و سعی می‌کند در مورد همه چیز، قوانین و مقررات را رعایت کنند.

حمایت عالی از ثبت شرکت قطر در زمینه‌ آموزش تخصص و فناوری

قطر با تمام وجود از شرکت‌های فعال در زمینه آموزش و انتقال تخصص و دانش حمایت می‌کند و جایگاهی ویژه برای آن‌ها قائل است. این کشور اقدام به تأسیس پارک علم و فناوری کرده است. این پارک، بهترین مکان برای تأسیس شرکت‌های مبتنی بر فناوری است.

امکانات و فناوری‌های ارتباطی عالی

آخرین مزیت ثبت شرکت و اخذ اقامت قطر که در این مقاله به آن اشاره می‌شود، امکانات بی‌نظیر قطر در زمینه ارتباط است. این شرکت از بهترین شرکت‌های اینترنتی کمک می‌گیرد تا تمام زیرساخت‌های لازم برای رشد و فناوری را فراهم کند. همچنین برای مسافرت، قطر از بهترین خطوط هواپیمایی در دنیا بهره‌‍ می‌برد و از سوی دیگر از نظر ارتباطات دریایی در سطح جهان، شهره است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت قطر می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید و با مشاوران یورو اقامت صحبت کنید. مشاوران متخصص این موسسه می‌توانند تمامی ابهامات شما در خصوص راه اندازی کسب و کار در قطر را برطرف کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت قطر  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ