ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

3 دلیل برای شکست کارآفرینان پس از ثبت شرکت عمان (3)

موارد بحث شده

در مقالات «3 دلیل برای شکست کارآفرینان پس از ثبت شرکت عمان (1)» و «3 دلیل برای شکست کارآفرینان پس از ثبت شرکت عمان (2)» به چند مورد از مهم‌ترین دلایل ناکامی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران اشاره شد. در این مطلب نیز به سه دلیل دیگر اشاره خواهیم کرد که می‌تواند تمدید اقامت عمان را برای برخی از کارآفرینان با مشکل مواجه کند.

بیزینس پلن نامناسب

یکی از دلایل عمده‌ای که کارآفرینان را با مشکل مواجه می‌کند، این است که هیچ طرح و برنامه درست و کاملی برای رشد و پیشرفت کسب و کار خود ندارند و نمی‌دانند که پس از ثبت شرکت عمان، دقیقاً چه کارهایی را باید و چه کارهایی را نباید انجام دهند.

موسسه یورو اقامت با بهره‌مندی از بهترین متخصصان می‌تواند در تهیه و تدوین طرح کسب و کار به شما مشاوره دهد تا بتواند آینده کسب و کار خود را به راحتی از روی این بیزنس پلن یا طرح کسب و کار مشاهده کنید.

انطباق‌پذیری؛ یکی از مهم‌ترین بایدها پس از ثبت شرکت عمان

بسیاری از کارافرینان خود را با تغییرات وفق نمی‌دهند و بدون در نظر گرفتن شرایط اقدام به ثبت شرکت عمان می‌کنند. توانایی شناخت فرصت‌ها و تهدیدها یکی از مهارت‌هایی است که بسیاری از کارآفرینان از آن بی‌بهره هستند. مشاوران یورو اقامت به شما کمک خواهند کرد که کسب و کار خود را در زمینه‌های پرطرفدار و پرمشتری راه اندازی کنید.

داشتن انعطاف باعث می‌شود که هیچ‌گاه در کسب و کار خود بدون تفکر جلو نروید و همیشه قبل از برداشتن هر گام مزایا و محاسن اقدام خود را ببینید.

بازاریابی به روش‌های نامناسب

یکی از مهم‌‎ترین اصولی که می‌تواند یک کسب و کار را به موفقیت برساند یا زمینه شکست آن را فراهم کند، بازاریابی پس از ثبت شرکت عمان است. بازاریابی باعث می‌شود که مخاطب با کسب و کار شما آشنا شود و بتواند اعتبار برند و کلاس کاری شما را درک کند.

پس لازم است که پس از ثبت شرکت عمان، برنامه جامع و خوبی برای رشد، رونق و بازاریابی برای شرکت خود تهیه کنید.

موسسه یورو اقامت با شناخت کامل از وضعیت ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان، می‌تواند بهترین خدمات مشاوره‌ای را در این زمینه به متقاضیان محترم ارائه می‌دهد. برای برخورداری از این خدمات، کافی است با شماره‌های تماس موجود در سایت تماس بگیرید تا از نظرات مشاوران یورو اقامت آگاه شوید. این موسسه تمامی خدمات مربوط به ثبت شرکت در عمان و اخذ اقامت این کشور را با مناسب‌ترین هزینه و به سریع‌ترین شکل ممکن به انجام می‌رساند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

3 دلیل برای شکست کارآفرینان پس از ثبت شرکت عمان (3)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights