00989129158913

نقاط قوت و ضعف ثبت شرکت عمان و اقامت در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در حال حاضر اوضاع اقتصادی عمان به گونه‌ای تغییر کرده است که بسیاری از کارآفرینان برای ثبت شرکت عمان به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند. بسیاری از این کارآفرینان بعد از ثبت شرکت، اقامت عمان را هم دریافت می‌کنند و احتمالاً پس از آن خانواده خود را هم به این کشور می‌آورند. هر کشوری مزایا و معایب خودش را دارد که در صورتی که افراد این نکات را بدانند می‌توانند انتخاب هوشمندانه‌تر را تجربه کنند.

فرهنگ و قوانین کسب و کار در عمان

یکی از مشکلات عمان، گره خوردن کارگران به کارفرما است. در واقع اگر قصد دارید پس از ثبت شرکت عمان، فردی را همراه خود ببرید، باید حمایت‌های قانونی لازم را از او انجام دهید. در صورتی که این کارگر یا کارمند، شرکت شما را ترک کند یا او را اخراج کنید، ویزای کاری او لغو می‌شود.

اگر بخواهید کارگران خود را از داخل عمان انتخاب کنید، حقوق این کارگران ممکن است در ابتدای ثبت شرکت عمان برای شما بالا باشد. همچنین در این کشور ساعات کاری کارگران پایین است و به همین خاطر باید بابت یک ساعت کاری کم، حقوق نسبتاً بالایی بدهید.

روابط اجتماعی و شبکه‌سازی قوی

یکی از مهم‌ترین مزایای عمان، روابط قدرتمندی است که بین مردم آن وجود دارد. راه اندازی کسب و کار و رسیدن به شهرت در این کشور، چنندان سخت نیست و به همین خاطر می‌توانید از طریق شبکه‌سازی به رشد، رونق و بازاریابی برای کسب و کار خود کمک کنید. به همین خاطر پس از ثبت شرکت عمان، به راحتی می‌توانید به شهرت و معروفیت دست پیدا کنید.

امنیت در عمان

خوشبختانه عمان یکی از کشورهای امن جهان به حساب می‌آید و میزان جرم در این کشور بسیار پایین است. مشکلی که در این کشور وجود دارد، آمار بالای تصادفات رانندگی است. در این کشور رانندگانی هستند که هیچ ملاحظه‌ای در رانندگی ندارند.

بهداشت و درمان در عمان

استاندارد بهداشت و درمان در عمان در سسطح خوبی قرار دارد. بهداشت و درمان در این کشور به دو شکل دولتی و خصوصی است که بسیاری از افراد، مدل خصوصی را ترجیح می‌دهند.

ثبت شرکت عمان با یورو اقامت

عمان به عنوان یکی از بهترین کشورهای خاور میانه، کارآفرینان بسیاری را به خود جلب و جذب کرده است. موسسه یورو اقامت اخیراً درخواست‌های زیادی مبنی بر ثبت شرکت یا اخذ اقامت عمان دریافت می‌کند. این موسسه با تجربه طولانی مدت خود در این زمینه می‌تواند تمامی کارهای مربوط به اقامت یا ثبت شرکت را در سریع‌ترین زمان و البته با بهترین هزینه ممکن انجام دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ